Na okrągło dżins

Mówią o nim: ponadczasowy. Do zdobycia w kolorze ultramaryny albo indygo, przypominający błyszczący szafir i topaz, w głębokim granacie albo wersji baby blue. Dżins to chyba jedyny materiał, który można nosić na naprawdę wiele sposobów. Przyjrzyjmy się samym denimowym spodniom - mom jeans, szorty, dzwony w stylu lat 70., boyfriendy, wąskie dżinsy, proste, szerokie (nawet tak bardzo, jak te od JNCO), z lampasami lub naszywkami... I można tak wymieniać bez końca. 

Rocznie produkuje się około miliona par dżinsów w niebieskim kolorze, a to dopiero zalążek tego, co oferuje nam ten materiał.

Możemy się założyć, że nie znacie osoby, która nie miałaby w swojej szafie dżinsowej bluzy, spódnicy, szmizjerki albo właśnie spodni. I chociaż te ostatnie powstały z dedykacją dla pracujących na farmie i w górach mężczyzn, to właśnie dżinsy są bez zmian najpopularniejszym elementem garderoby w historii i prawdziwym symbolem współczesnej popkultury. Noszą je wszyscy - bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie, a do grona ich zagorzałych fanów wpisują się takie nazwiska, jak  James Dean, Gigi Hadid, Jennifer Aniston, Marilyn Monroe, Alexa Chung i księżna Diana

Sesja mody wykonana smartfonem? Tak!

Ten oksymoron mody, bo dżinsy są jednocześnie ponadczasowe i znów piekielnie modne, w nowym sezonie nosimy jak tylko nam się to podoba. Dżins od stóp do głów albo klasyczny zestaw "blue jeans, white T-shirt"? A może dżinsowa sukienka zestawiona z białymi topornymi sneakersami i powieki muśnięte niebieskim cieniem do powiek?

Trendy pozwalają nam na pełną dowolność, ale stawiają jeden warunek: dżins to must have i jego obecność jest obowiązkowa. 

To własnie ten wyrazisty materiał oraz kolor blue jeans posłużyły nam za inspirację do stworzenia sesji mody do nowego wydania ELLE. Nie były to jednak zwykłe zdjęcia, bo nie zatrudniliśmy do nich fotografa! Modelki o dwóch różnych typach urody nie tylko fenomenalnie pozowały w dżinsie, ale zostały też jednocześnie autorkami sesji. Druga niespodzianka to brak aparatu - dziewczynom wręczyliśmy nowy smartfon HONOR 10 Lite, więc każde zdjęcie powstało właśnie za jego pomocą. Trudno w to uwierzyć? A jednak! Wszystko dzięki temu, że telefon posiada, wspomagany sztuczną inteligencją, przedni aparat AI 24 Mpix (jest idealny do selfie), wysoką rozdzielczość standardowego aparatu, wytrzymałą baterię i wielki ekran z maleńkim wcięciem w kształcie kropli, co pozwala na dokładne zaplanowanie kadru. 

Nowy smartfon HONOR 10 Lite

Więcej: HONOR 10 Lite - doskonałe selfie. Jak działa najmodniejszy smartfon 2019 roku?>>

HONOR 10 Lite to nowinka technologiczna, która może sporo namieszać na Instagramie. Ale jest też po prostu designerski i piękny: głęboki niebieski kolor z grandientem sprawia, że HONOR 10 Lite idealnie wpasowuje się w dżinsowy trend i sam może być dodatkiem, który zawsze będziemy chcieli mieć przy sobie.

Stylizacja: Maja Naskrętska

Art. Director: Maciej Nowak

Makijaż: Asia Berdzińska

Włosy: Kamil Pecka

Modelki: Ewa Miko i Natalia Gumieniak