"Cześć! Co u Was słychać? Ja, razem z moją przyjaciółką Zosią, postanowiłyśmy założyć blog, który miałby umilić życie, osobom podobnym do nas. Nasza inicjatywa powstała, ponieważ zauważyłyśmy, że dzisiejszy świat daje nam mnóstwo możliwości, dotyczących naszych strojów, kosmetyków, form spędzania wolnego czasu, czy preferencji kulinarnych. Jednak nadmiar tych opcji, powoduję u nas nie tylko ból głowy ale i szczuplejszy portfel. Jest tego tyle, że łatwo się w tym wszystkim pogubić. Dlatego, jedną z tych rzeczy o których będziemy tutaj pisać, będzie to, co wszystkie lubimy najbardziej czyli ZAKUPY oraz związane z nimi niebezpieczeństwa."

To wpis z 2011 roku, którym Kasia Tusk zaczęła swoją przygodę z blogowaniem. Jak widać, osób podobnych do niej jest wiele, bo dziś makelifeeasier.pl na Facebooku obserwuje 146 tysięcy, a na Instagramie śledzi ponad 269 tysięcy fanów. Kasia ma na swoim koncie także książki: "Elementarz stylu" oraz "Make Photography Easier" i swoją markę MLE Collection. Od początku obiecywała, że pomoże swoim czytelniczkom nie popełnić zakupowych błędów, promując ładne i wygodne stylizacje. Słowa dotrzymała, bo na próżno szukać na jej zdjęciach zabawy najnowszymi trendami albo teatralnych odzieżowych kompozycji. Kasia Tusk lansuje prostotę, uczy jak elegancko wyglądać w tenisówkach, do czego włożyć bluzę, z czym zestawić marynarkę czy tiulową spódnicę w stylu Carrie Bradshaw. "Nieważne co jest modne, ważne w czym dobrze się czujemy i co odzwierciedla nasz własny styl." - to słowa, które powtarza bardzo często i co trzeba przyznać, wciela w życie.

Kasia Tusk po raz kolejny pokazała się w kamelowej bluzie z polską metką. Wiemy, gdzie kupicie ten stylowy klasyk, który posłuży wam przez lata>>

Trudno opisać "ewolucję" stylu Kasi Tusk. Od 2011 do 2018 roku blogerka chętnie sięga po podobne ubrania - kurtki puchówki, legginsy, szpilki w odcieniu nude, koszulki w marynarskie paski, kamelowe trencze, bawełniane bluzy. Jej looki są najczęściej proste i bardzo bezpieczne. Większość ubrań, które na sobie prezentuje pochodzi z sieciówek takich jak Zara czy Mango, inne można z łatwością zamówić on line. To właśnie na tym polega tajemnica jej sukcesu. Czytelniczki mogą pozwolić sobie na zakup tego, w czym Kasia się pokaże albo z łatwością wykorzystać swoje ciuchy, by stworzyć podobny zestaw (kto nie ma w swojej szafie dżinsowych rurek albo ramoneski?). Do wchodzenia na makelifeeasier.pl zachęcającą także publikowane tam przepisy, relacje z podróży i ćwiczenia.

To, co znacząco zmieniło się przez te dwa lata na makelifeeasier.pl, to zdjęcia. Na początku, przez pierwsze dwa lata były poruszone, nieostre. Jednak nie przeszkodziły one Kasi w 2012 roku odebrać pierwszych nagród za prowadzenie bloga. Od 2013 roku kompozycje fotografii są przemyślane, a ich jakość o niebo lepsza. Doceniają to fanki, bo Tusk wraz ze swoją ekipą przyjaciółek: Zosią i Gosią mogą pochwalić się, że miesięcznie ich bloga odwiedza ponad kilkaset tysięcy unikalnych użytkowników. 

 Blogerki modowe kiedyś i dziś: Kasia Tusk - GALERIA>>