Kampania Robotów Ręcznych na lato 2014 z udziałem znanej blogerki to promocyjny strzał w dziesiątkę, który od dawna był marce potrzebny. Świetne dziane szorty, body, topy i sukienki mają wprawdzie od wielu sezonów swoje wierne fanki, ale Kasia Gorol prowadząca bloga Jestem Kasia, zapewne mogłaby przysporzyć Robotom jeszcze więcej klientek. Mamy nadzieję, że tak się stanie, chociaż sesja zdjęciowa w tym sezonie trochę rozczarowuje. 

Ubrania z kolekcji „Uknitted” to przemieszane bestsellery z poprzednich sezonów z kilkoma nowościami, na które skłądają się sweterki, crop topy oraz luźne tuniki. I niby wszystko jest ok - naturalna, dziewczęca uroda blogerki idealnie współgra z wizerunkiem młodej marki. Mamy jednak wrażenie, że modna konwencja zdjęć udających przypadkowe, robione w domowych warunkach, jednak nieco przerosła fotografa. Najlepsze ujęcie zostało zrobione w bibliotece. Wyczuwa się tu klimat oldschoolowego miejsca, a modelka wygląda korzystnie w czarnej dzianinowej sukience.

Za make up odpowiedzialna była Anna Maria Zieja, a stylizacją zajęła się sama blogerka we współpracy z projektantką Martą Iwaniną-Kochańską

Blogerka Jestem Kasia x Roboty Ręczne - Zobacz zdjęcia >>