Kors, który zawsze zaskakuje wyborem miejsca, zorganizował swój pokaz na sezon wiosna-lato 2024 w brooklyńskim parku z widokiem na kultowy most Williamsburg. Wydarzenie przyciągnęło tłum gwiazd, w tym Olivię Wilde, Ritę Orę i Vanessę Hudgens. Ale to Blake Lively skradła światło reflektorów, olśniewając w złotym cekinowym kombinezonie z rozkloszowanymi nogawkami. Kreacja, pochodząca z kolekcji Korsa na jesień/zimę 2023, została spięta w talii delikatnym skórzanym paskiem, a zwisające kolczyki stanowiły idealne wykończenie stylizacji.

Dimitrios Kambouris/Getty Images

Fanom serialu "Plotkara" ten look może wywołać déjà vu. Postać Blake Lively, Serena van der Woodsen, była znana ze swojego zamiłowania do złota, zakładając nawet metaliczny gorset na suknię ślubną. Ten konkretny strój z pierwszego rzędu u Korsa niesamowicie przypominał Serenę z sezonu 5.

Blake Lively w serialu / CW

Kors czerpał inspirację z ery lat 70. i jej legendarnych muz, takich jak Cher, Tina Turner i Jane Fonda, w swojej kolekcji jesień/zima 2023. "Słyszymy dziś słowo 'influencer' i oczywiście oznacza ono jedną rzecz w dzisiejszym świecie. Ale tak naprawdę myślałem o tym, co wpłynęło na mnie, gdy dorastałem w latach 70-tych" - ujawnił w zeszłym sezonie.

Wygląda na to, że ekipa makijażowa Lively również przeniosła się do ery disco, bo aktorka zaprezentowała sprężyste fale, oprawione brązem oczy i duże złote kolczyki koła.

Co dość niespotykane, Lively nie korzysta z pomocy stylistki nawet przy wielkich wyjściach pokroju Met Gali. W wywiadzie udzielonym WWD w marcu 2018 r. podzieliła się swoimi powodami, dla których przejęła kontrolę nad swoimi stylizacjami. "Po prostu to lubię" - przyznała. "Kocham projektowanie i kocham modę, i jest to sposób na bycie kreatywną. (...) Prawdopodobnie wiąże się to z kwestią kontroli; to jak: "Dobra, zrobiłam to, wykonałam, gotowe!"