„Zwyczajna przysługa” powraca!

Jak podaje portal Deadline, Lionsgate i Amazon Studios przygotowują sequel komedii kryminalnej - „Zwyczajna przysługa" z 2018 roku. W główne role ponownie wcielą się Anna Kendrick i Blake Lively. Za kamerą po raz drugi stanie Paul Feig, który wyreżyseruje film na podstawie scenariusza stworzonego przez Jessicę Sharzer w oparciu o debiutancką powieść Darcey Bell z 2017 roku. Plany kontynuacji serii nikogo nie dziwą, biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza część odniosła wielki sukces - komedia zarobiła na całym świecie 97 milionów dolarów przy zaledwie 20-milionowym budżecie, zbierając pozytywne recenzje, zarówno widzów, jak i krytyków.

„Zwyczajna przysługa” - fabuła

W filmie „Zwyczajna Przysługa” (ang. „A Simple Favor”), Kendrick wcieliła się w postać Stephanie Smothers, owdowiałej vlogerki-mamuśki, która nawiązała przyjaźń z tajemniczą Emily Nelson - graną przez Lively . Kiedy Nelson w tajemniczy sposób znika, Smothers musi ją odnaleźć, a każdy kolejny krok odsłania absurdalny zwrot akcji. W pierwszym filmie wystąpili również Henry Golding, Linda Cardellini, Andrew Rannells oraz Jean Smart, jednak jak dotąd żadna z tych osób nie potwierdziła (ani nie zaprzeczyła!), że weźmie udział w sequelu. 

Anna Kendrick i Blake Lively powracają razem na wielki ekran!

Wieści o sequelu „Zwyczajnej przysługi” to świetna informacja dla fanów Kendrick i Lively. Tą pierwszą, mogliśmy ostatnio zobaczyć w thrillerze science fiction "Pasażer nr 4”. Blake Lively ma natomiast za sobą dość intensywny czas. Zaledwie dwa lata temu została mamą po raz trzeci, a mimo to prężnie rozwija swoją karierę aktorską. Mogliśmy ją ostatnio podziwiać również podczas Met Gali, którą prowadziła wraz ze swoim mężem - Ryanem Reynoldsem. Aktualnie aktorka przygotowuje się także do swojego reżyserskiego debiutu - Lively przeniesie na ekran komiks "Seconds".

Jesteście ciekawi, jak wypadną nowe projekty aktorki? My bardzo!