Od kiedy pojawiła się w serialu "Plotkara" pokochały ją miliony. Fani nie tylko rozpływali się nad świetnymi stylizacjami Sereny van der Woodsen, ale i urodą 26-letniej Blake Lively. To właśnie jej niezwykły wdzięk przypominający aktorki złotej ery Hollywood, sprawił, że Amerykanka promowała takie marki jak Chanel i Gucci. Od dzisiaj Lively może dopisać jeszcze jedno stanowisko - ambasadorki L’Oréal Paris

O tej pozycji marzy wiele celebrytek, jednak francuska marka wybiera tylko te gwiazdy, które odznaczają się niepowtarzalnym powabem. Zalicza się do nich: Julianne Moore, Freida Pinto, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Beyonce, Lara Stone, Gwen Stefani, Laetitia Casta oraz Jane Fonda.

"Blake stanowi ucieleśnienie wszystkich współczesnych cech hollywoodzkiego szyku. Emanują z niej elegancja i zmysłowość. Dzięki wspaniałym włosom ze złocistymi refleksami, promiennemu spojrzeniu i zniewalającemu uśmiechowi stała się ikoną piękna dla całęgo pokolenia. Dziś to silna, charyzmatyczna i olśniewająca aktorka dołącza do rodziny L’Oréal Paris. Witamy ją z ogramną dumą", przyznał Cyril Chapuy, Globalny Prezes marki L’Oréal Paris.

Blake Lively ambasadorką L’Oréal Paris >>