H&M - przeceny na Black Friday 2019

Póki co nie wiadomo jeszcze, co dokładnie i o ile procent zostanie przecenione już w najbliższy (Czarny) piątek. Wiadomo jednak, że tak jak i w zeszłym roku, H&M przyłączy się do akcji zniżkowej. Na stronie sklepu pojawiła się która informacja "Odliczamy do Black Friday" oraz "Przygotuj się na Black Friday!" - obie na tle różowej kurtyny. Specjalne promocje już za kilka dni można więc uznać za pewnik, a konkretny poznamy pewnie bliżej Black Friday 2019. 

10 rzeczy z Zary, które chcemy kupić na Black Friday 2019>>

Żeby jednak nie czekać zbyt długo, już teraz sklep uruchomił krótką wyprzedaż. Wybrane produkty H&M zostały przecenione do -50% i w obniżonych cenach będzie je można kupić do czwartku, 28 listopada. Na stronie czytamy też, że zniżki nie dotyczą jedynie produktów online: w sklepach stacjonarnych znajduje się więcej ofert.

Prawdopodobnie każdego dnia do działu z promocjami trafi zupełnie inny asortyment - dziś tylko do północy w atrakcyjniejszych cenach można kupić kurtki i płaszcze H&M oraz dodatki do nich, takie jak czapki, szaliki i rękawiczki z działów Ona, Divided, On, Dziecko. 

Co kupić w H&M na Black Friday 2019?

Na naszej liście znalazły się dwurzędowy płaszcz z wełną w kolorze kremu czekoladowego i pluszowy płaszcz w wersji karmelowej. Obowiązkowo również kurtka koszulowa z wełną (w kratę w męskim stylu), kurtka teddy z miękkim kołnierzem i sztuczne futro w print zebry. Naszą zakupową listę zamykają dwa klasyki: długi klasyczny płaszcz z domieszką wełny w pięknym szarym kolorze, a także dwurzędowy płaszcz do kolan z miękkiego filcowanego materiału. Jeśli te produkty również wpadły Wam w oko - radzimy się spieszyć, bo będą przecenione tylko dziś do końca dnia.

Modna biżuteria od polskich marek, którą chcemy kupić na Black Friday 2019 >>

Pełną zniżkową ofertę szwedzkiej sieciówki poznamy w Czarny Piątek. Dopiero wtedy dowiemy się, jakie ubrania, dodatki i buty H&M zostały opatrzone metką "Black Friday 2019". Warto jednak już teraz przemyśleć swoje zakupowe wybory - żeby nie dać się ponieść emocjom i być pewnym swoich decyzji. Po inspirację zajrzyjcie koniecznie do naszego tekstu:

7 najpiękniejszych rzeczy z H&M, które planujemy kupić na Black Friday 2019>>

A do galerii po najciekawsze płaszcze i kurtki, które przecenione są nawet o 50% wraz z ich obecnymi cenami.

12 świetnych kosmetyków do pielęgnacji, które chcemy kupić na Black Friday 2019 >>

7 kultowych elementów garderoby z polską metką, które warto kupić na Black Friday 2019>>

Black Friday 2019: przegląd modnych butów, na które będziemy polować w Czarny Piątek>>