Najlepszy sposób na szybkie odświeżenie garderoby? Nowa biżuteria! Nic tak nie poprawia stylizacji, jak odpowiednio dobrany naszyjnik albo kolczyki. Nowy sezon to dobry pretekst by skusić się na biżuteryjne zakupy. W ich poszukiwaniu polecamy wybrać się do salonu Lilou, gdzie można już znaleźć nową wiosenną kolekcję marki. Brand, który słynie z personalizowanej biżuterii, przygotował kolekcję, która według stylistek jest modowym must have'em sezonu.

Jednym z motywów linii został naszyjnik skarabeusz - idealny talizman szczęścia dla osób ceniących wyraziste kolory oraz niepowtarzalne dodatki. Na jego odwrocie można dodać osobisty grawerunek - imię bliskiej sercu osoby, ważną datę, albo napis kojarzący się z wyjątkową chwilą. Skarabeusza pokochaly już gwiazdy, między innymi Katarzyna Zielińska, Anna Czarotryska-Niemczycka i Agnieszka Jastrzębska.

Oprócz skarabeusza w nowej kolekcji Lilou nie zabrakło także motyli, nieodzownie kojarzących się z wiosną. Je również można personalizować za pomocą wymarzonego koloru sznurka, skórzanej bransoletki lub łańcuszka. Możliwości jest wiele, ponieważ kolekcja Les Papillons, to aż 12 modeli ażurowych motyli, które można łączyć. Każdy z nich ma ażurowe serce, co ma symbolizować miłości, kobiecość i radość życia.

Lilou ma także receptę na szczęście. W wiosennej ofercie marki znalazły się także ażurowe pierścionki, wisiorki i kolczyki XXL z motywem koniczynki, które można dowolnie łączyć z bransoletkami z kolekcji mini. Wszystkie modele biżuterii Lilou wykonane są ze srebra próby 925 oraz pozłocenia 23,5 k.

Wiosenna kolekcja marki dostępna jest we wszystkich butikach Lilou oraz na www.lilou.pl

Wiosenna kolekcja Liolu - GALERIA>>