Ukryte przesłanie 

Naszyjniki z puzderkiem kojarzą się bardzo romantycznie. Często pojawiały się w kultowych filmach czy powieściach, przynosząc kres rozterkom głównej bohaterki lub bohatera. Zazwyczaj ukrywane były w nich miłosne listy, sekrety czy zdjęcia. Puzderko z żółtego złota z diamentem z kolekcji marki Apart na Dzień Matki 2020 - to jeden z najbardziej uroczych sposobów, na wyznanie swojej mamie wdzięczności, a przy okazji na zatrzymanie go przy sobie na zawsze. 

Blisko serca

Ogromną fanką naszyjników z imieniem była Carrie Bradshaw - kultowa postać "Seksu w wielkim mieście" praktycznie się z nimi nie rozstawała. W kolekcji Apart znajdziecie podobne naszyjniki z napisem "mama" - srebrne lub pozłacane, a także subtelne zawieszki z literką M, które pięknie będą wyglądały zarówno na krótkim, jak i długim łańcuszku - blisko serca.

Serce w złotej oprawie 

Kolczyki w kształcie koła są hitem już od kilku sezonów. Ze szczególnym uwielbieniem nosi je Hailey Bieber. Modelka zakłada je zarówno do wieczorowych sukienek, jak i do jeansów i bluz czy dresów. Z linii przygotowanej przez Apart specjalnie na Dzień Matki, wybrałyśmy klasyczne, złote koła z małymi, czerwonymi zawieszkami w kształcie serca. 

Wieczny bukiet 

Cięte kwiaty są piękne, ale jeszcze piękniejsze są te w postaci biżuterii. Na srebrnej obrączce pokrytej różowym złotem umiejscowione zostały kwiaty przypominające wiosenne magnolie. Pierścionek dodatkowo został ozdobiony małymi cyrkoniami. 

Zawsze obok 

Charmsy to jeden z najbardziej symbolicznych elementów biżuterii. Zazwyczaj obdarowujemy nimi bliskie osoby podczas ważnych okazji czy szczególnych wydarzeń - noszone na jednej bransoletce tworzą piękny, biżuteryjny pamiętnik. Teraz jest idealna okazja, by podarować swojej mamie pozłacane serce z cyrkonią i napisem "Mum" - będzie mogła mieć ją zawsze przy sobie.