Księża Cambridge uchodzi za królową szyku i jedną z najlepiej ubranych arystokratek. Choć w jej przypadku trudno rozróżnić stylizacje oficjalne od tych codziennych, można śmiało stwierdzić, że każda z nich jest znakomita, bez względu na okazję. Komentując jej kreacje, warto pochylić się także nad dodatkami. W biżuterii dominują kolczyki w ponadczasowych fasonach, które księżna wykorzystuje w wielu zestawach.

Miętowe kamienie

Getty Images

Niedawno, w czasie królewskiego przyjęcia w ogrodzie Pałacu Buckingham, księżna Cambridge postawiła na miętową sukienkę midi. Wśród dodatków wyróżniał się lniany kapelusz z różą oraz piękne kolczyki z zielonym kamieniem. Podobne kolory minerałów w biżuterii znajdziesz w ofercie marki Kamena. Szukając podobnych odcieni koniecznie zwróć uwagę na kolczyki z chryzoprazem!

Wiszące cyrkonie

Getty Images

Na londyńską premierę filmu „Top Gun: Maverick” na Leicester Square Kate Middleton założyła czarno-białą dopasowaną sukienkę maxi bez ramion od Rolanda Mouret. Show skradły jednak wiszące kolczyki z cyrkonią od Robinsona Pelhama. Ale spokojnie, w poszukiwaniu podobnych wcale nie musisz przeglądać ofert francuskich i brytyjskich projektantów. Zajrzyj do Ani Kruk. My przepadłyśmy dla modeli z kolekcji Glamour i Sky.

Perły i kamienie

Getty Images

Również podczas codziennych obowiązków księżna Kate nie zapomina o dodatkach. Na spotkanie Whithley Group w Glasgow założyła koszulę w kolorze indygo oraz granatowe cygaretki. Subtelnym dopełnieniem stylizacji były kolczyki z perłą. W kolory kreacji świetnie wpisuje się jej pierścionek zaręczynowy z dużym niebieskim kamieniem. Kolczyki jak pożyczone od księżnej znajdziesz w ofertach Groovy (kolekcja Bloom Glass) lub Orska (kolekcja Vietnam). Pierścionków natomiast szukaj u marek Kamena lub Ania Kruk (kolekcja Venus).

Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton >>

Delikatna klasyka

Getty Images

Myśląc o ponadczasowych biżuteryjnych fasonach z pewnością wymienisz kolczyki koła. Ich miłośniczkami są Jennifer Lopez, Hailey Bieber i … Kate Middleton. Ten klasyczny model pojawia się często w jej codziennych stylizacjach. Podczas marcowej wizyty w Abergavenny Market w Walii księżna postawiła na delikatne, złote koła. Kolczyki, które do złudzenia przypominają te w uszach Kate pojawiają się w ofertach marek Kamena (model Delikatność), Ania Kruk (kolekcja Vintage) czy Berries&Co (model Eternal no.16).

Hipnotyzujący atrament

Getty Images

Na stylizacje Kate Middleton składają się jednak nie tylko jednokolorowe, stonowane elementy garderoby. Podczas wizyty w miasteczku Hopkins w Belize miała na sobie niebieską sukienkę midi w kwiatowe wzory od Tory Burch. Uwagę przyciągały atramentowe, wiszące kolczyki Sézane. Poszukując wyróżniającej się kolorem biżuterii zwróć uwagę na markę Berries&Co. W jej ofercie znajdziesz kolczyki pokryte kolorową emalią – szczególnie interesujące są modele Copenhagen, Tokio i Buenos Aires.

Kwiatowe printy to trend, który wraca jak bumerang. Tak łąkę nosimy w sezonie wiosna-lato 2022 >>