Perłowe serce

Masa perłowa jeszcze do niedawna rzadko wykorzystywana była w biżuterii, a teraz jest jednym z największych, jubilerskich hitów. Znalazłyśmy ją m.in. w naszyjniku z zawieszką w kształcie serca, który idealnie sprawdzi się w roli miłosnego amuletu.

Wieczne koła 

Kolczyki w kształcie koła to jeden z najczęściej powtarzający się w trendach element biżuterii. Widujemy go co sezon, jednak często przybiera różne wcielenia. Ostatnio szczególnie modne są kolczyki koła przypominające teksturą bambus, drewno lub w formie spirali.

Modny motyw

To idealny element biżuterii dla modowej maksymalistki. Motyw oversizowego łańcucha w ostatnich sezonach namiętnie wykorzystywany jest przez projektantów. Biżuterię z jego użyciem widzieliśmy m.in. w kolekcji Brandona Maxwella. 

Razem lub osobno 

Bogato zdobiona, barokowa biżuteria jest teraz jednym z najsilniejszych trendów. Kolczyki z kamieniami, duże pierścionki i oversizove naszyjniki są już stałym elementem Instagramowych zdjęć. Podczas wiosenno-letnich pokazów haute couture szczególnie zachwycił nas motyw pojedynczego kolczyka, jaki prezentował na wybiegu m.in. dom mody Dior. Wybierając kolczyki na walentynkowy prezent warto rozważyć więc nie tylko jak będą prezentowały się klasycznie, w parze, ale także osobno, noszone zgodnie z największym, biżuteryjnym trendem sezonu. 

Uniwersalna klasyka 

Nie ma chyba piękniejszego klejnotu niż perła. Cieszy nasz więc, że jej motyw coraz częściej wykorzystywany jest w biżuterii o nowocześniejszym charakterze. W nadchodzącym sezonie szczególnie modne będą pierścionki i kolczyki z osadzonymi na złotej podstawie kilkoma perłami. Jeżeli się na nie zdecydujesz, możesz być pewien, że znajdziesz je w jej szkatułce z biżuterią nawet za kilka lat. 

Z sercem na dłoni 

Motyw delikatnego łańcucha jest teraz równie często wykorzystywany w biżuterii, jak jego maksymalistyczna wersja. W tak romantyczne święto jak walentynki warto postawić na bransoletkę, do której możesz dobrać osobistą zawieszkę, np. z literką lub sercem. 

Dla minimalistki 

Każda dziewczyna doceni parę kolczyków o świetnym, minimalistycznym designie. Wybierając tak uniwersalny element biżuterii pamiętaj, żeby upewnić się czy Twoja ukochana na co dzień wybiera złoto, czy srebro. Jeśli dobierzesz odpowiedni kruszec, ten prezent z pewnością trafi do grona jej ulubionych.