Biżuteria w kolorze Classic Blue, którą chcemy mieć

Kamień szlachetny wykorzystywany do tworzenia biżuterii w tym odcieniu to zazwyczaj szafir. Równie często używa się jednak także szkła lub cyrkonii, a także sodalitów. Classic Blue najlepiej wygląda w delikatnej oprawie srebra lub białego złota. Biżuteria z akcentem tej niebieskiej barwy prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Śmiało możemy powiedzieć, że jest ponadczasowa. Zobaczcie jakie elementy biżuterii z kolorem roku 2020 chcemy mieć już teraz. 

Srebrny naszyjnik z cyrkoniami

Jest dyskretny i dziewczęcy. Różne odcienie niebieskiego dodają mu unikatowego charakteru. Dodatkowo pięknie podkreśla niebieskie oczy. 

Kolczyki srebrne ze szkłem

Małe kolczyki na sztyfcie z cyrkoniami to klasyk w każdej kobiecej szkatułce z biżuterią. W 2020 stawiamy na najmodniejszy kolor roku. 

Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami i szafirem

Ten "królewski" pierścionek z szafirem w otoczeniu brylantów według nas wygląda jak idealny pierścionek zaręczynowy. 

Zawieszka z białego złota z diamentem i szafirem

To coś dla prawdziwie eleganckich kobiet. Takie elementy pięknie wyglądają z klasycznymi białymi koszulami lub koszulowymi sukienkami. 

Bransoletka z sodalitów z elementami z żółtego złota i diamentem

Bransoletka z niebieskich kamieni z dodatkiem żółtego złota doskonale sprawdzi się na co dzień - pasuje do jasnych i ciemnych jeansów, oraz do kaszmirowych swetrów.