Biżuteria na sylwestra - trendy 2016/2017

Zastanawiacie się jaką biżuterię na Sylwestra 2016/2017 wybrać? Zdecydowanie polecamy choker. To na jego punkcie oszaleli projektanci (m.in. Donatella Versace czy Alexander Wang), blogosfera i... my same. Na co dzień na szyi wiążemy aksamitne wstążki albo czarne rzemyki, a na sylwestrową noc szykujemy chokery-naszyniki z kamieniami albo te ozdobione biżuteryjną klamrą. Sylwestrowy look pozwala zestawić je dodatkowo z długimi kolczykami, opaską albo łańcuchem. Komponujemy go według zasady samej Iris Apfel - "Więcej znaczy więcej, mniej znaczy nudno".

Biżuteria na sylwestra: choker, Alexander Wang, Versace, Ashley Williams, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Modną biżuterią na Sylwestra 2016/2017 będą także nausznice, opaski (Ashley Williams) oraz septum. Pierścionki i kolczyki nosimy teraz po kilka na raz - jak? Spójrzcie na pokazy agnès b. i Diora - biżuteria wcale nie musi pochodzić z jednego kompletu.

Biżuteria na Sylwestra, agnès b. , Ashley Williams, Dior, fot. imaxtree, kolaż ELLE.pl

Biżuteria na sylwestra - gdzie ją kupić?

W Zarze znajdziecie chokery podobne do tych z pokazu Versace, a Bershce kupicie choker z klamrą. Jeśli kochacie brokat, odwiedźcie sklepy pull & Bear. Piękne kolczyki ( do uszu i do nosa typu septum) oferuje z kolei H&M. Gdzie jeszcze kupicie modną biżuterię na Sylwestra? Sprawdźcie w naszej galerii! 

Biżuteria na sylwestra - GALERIA>>

Biżuterię na sylwestra kupicie w sklepie ELLE: