A ta zaczęła się 19 marca. W pierwszej kolejności bilety mogli kupić użytkownicy streamingowego serwisu Tidal, członkowie fanklubu Beyhive i posiadacze karty Citibanku. Następnie sprzedaż uruchomiło Live Nation. Ceny regularnych biletów zaczynały się od 82 złotych i dochodziły do 550 złotych, ale najdroższe były wejściówki VIP - wyceniono je w przedziale do 825 do 3500 złotych.

Ile dziś trzeba zapłacić, żeby usłyszeć na Narodowym duet Queen Bee i Jaya Z i zobaczyć show na Narodowym? I gdzie szukać biletów?

Bilety na koncert Beyoncé i Jaya Z są jeszcze dostępne jedynie w drugim obiegu. Najwięcej prywatnych ofert znaleźliśmy na platformie OLX, grupach facebookowych i Allegro. Ceny zaczynają się od około 200 złotych, ale dotyczą biletów z miejscami z najgorszą widocznością - między innymi sektorów G na samej górze, położonych z boku sceny. Ceny na płytę pod sceną oscylują w przedziale 900 - 2500 złotych (dalej na płycie można stanąć za 500 zł).

CZYTAJ TEŻ: Koncert Beyoncé: zobacz kostiumy sceniczne na On the Run II Tour

Za miejsce w sektorach pośrednich na trybunach trzeba zapłacić w zależności od położenia względem sceny od 300 do 600 złotych. Oczywiście zdarzają się też perełki - bilety niewiele droższe od tych w przedsprzedaży, ale są to zazwyczaj oferty prywatne, które znikają w kilka minut. Co innego z ogłoszeniami od "koników", którzy cierpliwie czekają na tych, którzy w ostatniej chwili będą gotowi zapłacić astronomiczne kwoty. Takie jak te:

 

Zapłacilibyście?