Ta jesień będzie pełna modowej energii. Najnowsza kolekcja kapsułowa marki Jenny Fairy to najbardziej stylowe połączenie maksymalnych rozmiarów i minimalistycznej estetyki. Elektryzującego kontrastu czerni i beżu. Oryginalnych trendów i uniwersalnych opcji. 

Kapsuła Big Boot Energy marki Jenny Fairy to militarne botki i ultra wysokie kozaki na koturnie w kontrastujących barwach: intensywnej czerni i delikatnym beżu. Całość została uzupełniona o przeskalowane shopperki z przeszyciami, również utrzymane w wygaszonej, jesiennej kolorystyce. 

Ulubiona marka influencerek serwuje w swojej kapsule najlepszą selekcję rozmiarów i designerskich fasonów. Impreza, biuro czy kolacja ze znajomymi - wszędzie pozwoli wybrzmieć modowej energii. W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone - oversize śmiało łączymy z modowy miks lub wysuwamy na pierwszy plan, uzupełniając o dopasowaną resztę. Czas również pobawić się kolorami. Supermodny total look czy stylizacja na zasadzie kontrastu? Miksuj do woli, dobieraj zgodnie z nastrojem i baw się wyśmienicie. 

Kolekcja kapsułowa Big Boot Energy marki Jenny Fairy dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.