Beżowy płaszcz [trendy jesień/zima 2018]
Tym razem projektanci zadbali by nie było nam zimno. Beżowe płaszcze połączyli ze spodniami i botkami za kostkę. Na wybiegach spod wierzchnich ubrań można było zobaczyć wystające długie, pofałdowane cygaretki i ołówkowe spódnice. Ubrania, które projektanci dopasowują do beżowych lub brązowych płaszczy zatopione są w podobnej kolorystyce. U Albery Feretti są to zielenie czy żółcie. Phillip Lim proponuje ciemne brązy, a Acne stawia na wyblakłe wzory lub pomarańcze. Beżowy płaszcz ma się zdecydowanie wyróżniać, jednocześnie będąc elementem współgrającym z ubraniami, które w dużej mierze przykrywa.

Czytaj też: Płaszcze dla niskich dziewczyn >>>>

Beżowy płaszcz- jak nosić?

Trendy prosto z wybiegów na ulice miast trafiają ekspresowo, między innymi dzięki mediom społecznościowym. Beżowe płaszcze ze swoich szaf powyjmowali chyba wszyscy bywalcy tygodni mody na całym świecie - nie wierzycie? Sprawdźcie galerie street fashion>>>. Beżowy płaszcz najczęściej noszą w klasycznej odsłonie - wybierają modele o długości za kolano i obowiązkowo z klapami. 

Beżowy płaszcz- najlepsze propozycje

Modny beżowy płaszcz kupicie bez problemu w popularnych sieciówkach. Niezawodna, jak zwykle jest oferta Zary. Projektanci hiszpańskiej marki stawiają na klasykę. W sklepie czekają na was beżowe trencze przypominające najbardziej znane modele domu mody Burberry. Ciekawe propozycje oferuje także &Other stories czy H&M. Jeżeli lubicie ekstrawaganckie stylizacje, zainwestujcie w futurystyczny model płaszcza z szeleszczącego materiału ze stójką zamiast klasycznego kołnierza. Więcej beżowych płaszczy znajdziecie w naszej galerii!