W poście na Instagramie Hadid ujawniła, że odegrała znaczącą rolę w procesie twórczym projektu. Osobiście wybrała zespół kreatywny, angażując do tego przedsięwzięcia fotografa Bryce'a Andersona i artystę Corbina Shawa. Hadid przejęła również kontrolę nad całą sesją zdjęciową, prezentując swoje talenty jako dyrektor artystyczna.

Na jednym ze zdjęć widać ją trzymającą sporych rozmiarów grafikę Shawa z napisem "Absolutnie nic. Zupełnie nic". Inspiracją dla tej okładki było zdjęcie Debbie Harry z 1978 roku, która nosiła podczas występu plakat ze ściany lokalu zamiast sukienki.

Bryce Anderson/Perfect Magazine/Instagram

Inne ujęcie przedstawia Hadid w koszulce z tekstem zaczerpniętym z brytyjskich tabloidów, głoszącym: "Screaming in Perfect English". Stylizacja do sesji została mistrzowsko zrealizowana przez Katie Grand, redaktor naczelną Perfect i wieloletnią współpracowniczkę Hadid.

Bryce Anderson/Perfect Magazine/Instagram

Bryce Anderson/Perfect Magazine/Instagram

Nieobecność Belli Hadid w świecie mody była w minionym roku bardzo odczuwalna. Po przejściu rygorystycznego 100-dniowego programu leczenia boreliozy, modelka triumfalnie wróciła do światła reflektorów. W sierpniu 2023 roku Hadid poinformowała swoich obserwujących w mediach społecznościowych, że zakończyła leczenie i przygotowuje się do powrotu do normalności.

Udostępniając okładki we własnych mediach społecznościowych, Hadid podpisała post na Instagramie prostym, ale wymownym przesłaniem: "Wracam do akcji. Kocham Was". Czy to znaczy, że wkrótce zobaczymy o wiele więcej Hadid? Taką mamy nadzieję.