Pamiętacie ostatnią kampanię Zalando, o której pisaliśmy niedawno na ELLE.pl? Z okazji Gwiazdki słynny sklep internetowy postanowił przypomnieć o tym, co rzeczywiście liczy się w Święta: więzi rodzinne i przyjacielskie oraz celebrowanie przez wspólne radosne spędzanie czasu. To, jak podkreślają twórcy kampanii, wartości, które nigdy nie wychodzą z mody. Takiej komunikacji towarzyszyło między innymi wideo, w którym Zalando zabrało nas na prawdziwy dancing międzypokoleniowy. 

Świąteczna kampania Zalando wzruszy Was do łez. Zobaczcie wideo "Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu">>

Teraz możemy zobaczyć polską odsłonę świątecznej kampanii - sesję zdjęciową, w której wystąpiły Beata Kozidrak oraz Jessica Mercedes.

Co więcej, influencerka specjalnie na potrzeby zdjęć i wideo wystylizowała wokalistkę Bajm, a na zdjęciach została uchwycona przy pracy w pięknej białej sukience ze falbanami i srebrną lamówką. Kozidrak zobaczymy z kolei oczywiście w roli gwiazdy: ubraną w srebrną sukienkę, białą odważną mini zestawioną z wiązanymi kozakami z wysoką cholewką, kraciasty płaszcz, czarną suknię i (tak!) wrotki czy nawet kombinezon w stylu lat 70. Każda z tych stylizacji bazuje na osobistym i bardzo charakterystycznym stylu kultowej artystki. "Beata Kozidrak jest uosobieniem wartości, którymi kieruje się Zalando wedle swojego motta free to be - możesz być kim chcesz. Jego głównym przesłaniem jest to, że każdy powinien być wolny w wyrażaniu siebie, nosić co chce i być kim chce. Z tego powodu Beata Kozidrak - artystka łącząca pokolenia poprzez swoją muzykę - jest oczywistym gościem specjalnym świątecznego koncertu Zalando" czytamy w informacji prasowej marki. 

Równolegle ze startem kampanii Zalando ogłosiło punkt kulminacyjny aktywacji: Świąteczny Dancing by Zalando, na którym odbędzie się także koncert Beaty Kozidrak z zespołem Bajm. Żeby pojawić się na imprezie, trzeba wziąć udział w specjalnym konkursie, o czym pisze na wydarzeniu na Facebooku oraz swojej stronie Zalando. Wybieracie się? My obowiązkowo i nie możemy się doczekać wykonania live numeru "Płynie w nas gorąca krew". 

Beata Kozidrak promuje serial Netflix! Chodzi o "Orange is the new black">>