Be You

To już kolejna odsłona współpracy młodej aktorki i legendarnego brandu. Na kolekcję Converse x Millie Bobby Brown składają się nowe wzory kultowych modeli Chuck Taylor i Chuck 70. Przy jej tworzeniu Brown kierowała się jedną zasadą - Be You, czyli bądź sobą. Główną inspiracją do powstania tej kolekcji jest zamiłowanie gwiazdy "Stranger Things" do DIY oraz dążenie do robienia wszystkiego w zgodzie ze sobą, także w kwestii mody. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Converse Polska (@converse.polska) Lis 19, 2019 o 8:56 PST

Kultowe Chucki w nowej osłonie 

Kolekcja jest zdecydowanie na miarę naszych czasów. Dominują w niej dziewczęce, pastelowe kolory i tęczowe dodatki. Najbardziej wyróżnia się patchworkowy model Chuck 70 stworzony z kontrastujących ze sobą kolorów różu. Model Chuck Taylor All Star Millie jest klasyczny - czarno-białą bazę ozdabiają kolorowe dziurki na sznurówki i akcenty na bokach podeszwy. Elementem, który doskonale uzupełnia całą kolekcję są materiałowe, doczepiane naszywki z hasłami takimi jak „Be You” czy „Spread Love”. Pozwalają one na dowolną personalizację trampek, dzięki czemu możesz samodzielnie interpretować główne przesłanie kolekcji i wyrażać swój uniwersalny styl. 

Podczas pierwszej współpracy z marką Converse, Millie Bobby Brown przyświecała podobna idea. Linia Love the Progress, która trafiła do sprzedaży w lutym 2019 stworzona została z myślą o silnych dziewczynach, które nie boją się wyróżniać z tłumu. Modele, które znalazły się w tej kolekcji, zamiast kultowego logo z gwiazdką ozdobiły serca. 

Styl Millie ciągle ewoluuje, jednak uwielbienie do trampek jest nieodłącznym elementem jej stylu. Nosi je nie tylko na co dzień, ale także na czerwonym dywanie, czym udowadnia swoim fanom, że nawet w pełnym pozorów świcie show-biznesu można pozostać sobą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Converse Polska (@converse.polska) Lis 19, 2019 o 1:41 PST

Kolekcja Converse x Millie Bobby Brown dostępna jest na stronie converse.pl