Premiera "Batmana 2"

O premierze sequela "Batmana" poinformował sam reżyser Matt Reeves, jego słowa chwilę później potwierdził sam James Gunn z zarządu DC Studio. Trzykrotnie nominowany do Oscara "Batman" to mocno wyczekiwany przez wielu film, jak się jednak okazuje musimy uzbroić się w cierpliwość. Drugi rozdział opowieści z Pattisonem wejdzie do kin dopiero za trzy lata! Premierę "Batmana 2" zaplanowano na 3 października 2025 roku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny będzie nadal Reeves, tym razem będzie on również autorem scenariusza.  

mat. prasowe

Zobacz też: Robert Pattinson i Suki Waterhouse po raz pierwszy razem! Para oficjalnie zadebiutowała na pokazie Diora w Egipcie

Obsada i fabuła "Batman 2" 

Odnośnie obsady filmu niewiele zostało potwierdzone. Potwierdzono, że w kontynuacji w roli Bruce Wayne/ Batmana zobaczymy Roberta Pattisona. Nie ma jednak, żadnej informacji czy na ekran powróci Zoë Kravitz (Wielkie Kłamstewka)  i Jeffrey Wright (Westworld).  Fabuła filmu również jest zupełnie nieznana ujawniono tylko, że będzie za nią odpowiedzialny reżyser filmu wraz z Mattsonem Tomlinem. Zapytany o premierę drugiej części powiedział:  „Nie odpowiem na to pytanie, ale pracujemy nad filmem. Przedstawię ci to w ten sposób" - mówił w wywiadzie dla Collider, Reeves - „Jesteśmy mocno w to zaangażowani, Mattson [Tomlin] i ja piszemy, to jest naprawdę ekscytujące i jestem naprawdę podekscytowany tym, co robimy”.

mat. prasowe

Wnioskując z zakończenia pierwszej części możemy spodziewać się wroga w postaci Jokera. 

Zobacz też: "Batman" bije rekordy oglądalności HBO Max! Już w pierwszym tygodniu pokonał takie hity, jak „Legion Samobójców” czy „Diuna”