„Back to black” w ujęciu SOLAR

To właśnie czerń odgrywa główną rolę w nowym edytorialu SOLAR - marki, która do tej pory znana była przede wszystkim z kolorów i wzorów. Zdjęcia prezentują monochromatyczne, wielowarstwowe sylwetki przygotowane przez jedną z najbardziej utalentowanych stylistek młodego pokolenia, Eugenię Skvarską.

W kolekcji na sezon jesień-zima 2022 SOLAR proponuje wygodne projekty, które nie odbierają jednocześnie kobiecości. Na nowo interpretuje klasykę, dodając do niej nuty ekstrawagancji. By uzyskać idealną równowagę, marka bawi się przeciwieństwami. A wszystko to w oparciu o wysoką jakość materiałów.

Solar Black edytorial jesień-zima 2022 / Mat. prasowe

Przylegające do ciała dzianinowe sukienki i miękkie swetry z domieszką moheru przeplatają się z obszernymi krojami, z których niektóre są nawiązaniem do stylu sportowego. Patrząc na ubrania, np. przeskalowany kardigan z kapturem, luźne sukienki z łączonych tkanin czy pikowany płaszcz z oversize’owym szalem, trudno nie zauważyć gry formą

Solar Black edytorial jesień-zima 2022 / Mat. prasowe

To jednak nie wszystko. W nowej kolekcji SOLAR przemycił także dalekowschodnie akcenty w postaci pikowanego kimona czy klasycznej sukienki z rękawami zdobionymi geometrycznymi zakładkami w stylu origami. Sylwetki są na tyle efektowne, że - pomimo braku koloru i minimalistycznych fasonów - nie wymagają ożywienia biżuterią (co nie znaczy, że do niej nie pasują). 

Zasadą kontrastu marka kierowała się także przy wyborze materiałów. Kolekcja łączy połyskujące tekstury i wzmacniający głębię czerni mat. Nie brakuje w niej wspomnianych dzianin i tkanin, które zapewniają swobodę ruchu. Ponadto na pierwszy plan wysuwa się zyskująca coraz większą popularność skóra eko

Solar Black edytorial jesień-zima 2022 / Mat. prasowe

„Back to black” według SOLAR to nowoczesna, wielowymiarowa interpretacja klasyki, a także uosobienie elegancji, szyku i wyrafinowania. Piękna i potencjału czerni nie da się przecenić, z czego marka doskonale zdaje sobie sprawę.

Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na www.solar.com.pl.