Ava Phillippe szczerze o swojej seksualności

22-letnia Ava Phillippe, córka aktorki Reese Witherspoon, postanowiła zorganizować na swoim Instagramie tzw. "Q&A", które polega na zadawaniu pytań przez fanów. Jeden z nich zapytał o to, czy Phillippe woli płeć męską czy żeńską. Córka Witherspoon postanowiła szczerze odpowiedzieć o swojej seksualności i preferencjach randkowych, wyznając, że nie zwraca uwagę na płeć, bo pociągają ją po prostu ludzie. 

Pociągają mnie...ludzie! (Płeć jest nieważna) - odpowiedziała Ava Phillippe

 

Ava Phillippe odpowiada na złośliwe komentarze dotyczące jej seksualności

Po tym jak córka Reese Witherspoon otworzyła się na temat swojej seksualności, zmaga się ze złośliwymi komentarzami i wiadomościami w mediach społecznościowych. Ava postanowiła zbiorczo odpowiedzieć na wszystkie krzywdzące słowa wymierzone w jej kierunku. Udostępniła krótkie oświadczenie w relacji na swoim Instagramie.

Szybkie przypomnienie: mogę i będę blokować profile piszące nienawistne komentarze pod moimi postami. Mój profil na Instagramie nie jest miejscem na okrucieństwo oraz mowę nienawiści i zamierzam zrobić co w mojej mocy, aby tak pozostało. Pokój i miłość - napisała w relacji Ava Phillippe

Ava Phillippe obecnie spotyka się z Owenem Mahoneyem, z którym tworzy związek od 2019 roku. Para poznała się na Uniwersytecie Berkeley.