Już za chwilę odbędzie się finał WOŚP 2018! 14 stycznia fundacja pod przewodnictwem Jurka Owsiaka będzie zbierać w Polsce (jak i poza granicami kraju) pieniądze. Jaki jest tegoroczny cel zorganizowanej 26 raz zbiórki? Nagromadzone datki zostaną przekazane na "wyrównanie szans w leczeniu noworodków". To już siódmy raz, gdy WOŚP wspiera w szpitalach oddziały neonatologiczne. Także i tym razem do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyły się gwiazdy, sportowcy, biznesmeni oraz znane firmy. Na internetowe aukcje przekazano dziesiątki przedmiotów, wśród nich samochód Polonez Filipa Chajzera z 1997 roku, gitarę zaprojektowaną przez Slasha (gitarzystę Guns N’ Roses), czy ekskluzywną suknię ślubną projektu Very Wang od Anny Starmach. Wylicytować można również weekendowy wyjazd na Islandię z Jessicą Mercedes, imprezę sylwestrową z obsadą kultowego już filmu "Lejdis", elegancką kolację z Joanną Przetakiewicz, a nawet kurs z modelingu z Małgorzatą Leitner, szefową agencji Avant Models. 

"W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych". powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP .

Na finał WOŚP 2018 zorganizowano 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie, a swój udział potwierdziło 120 tysięcy wolontariuszy. Sprawdźcie aukcje, które znaleźliśmy na stronie aukcje.wosp.org.pl >>