Elementy, które pokochałyby ikony stylu lat 90. w kampanii Reserved prezentowała gwiazda naszej wrześniowej okładki, Kasia Struss. Minimalistyczny, pełen naturalnego światła apartament oraz panorama morskiego brzegu, stanowią idealne tło dla nowoczesnej, stonowanej kolekcji Athleisure. "Ostatnie miesiące zmieniły nasz sposób postrzegania świata i samych siebie. Slow life na stałe zagościł w naszych domach. Przestaliśmy się spieszyć, doceniamy relacje z bliskimi, w końcu dbamy o siebie. Ta transformacja jest widoczna także w modzie, a jej przejawem jest trend na ubrania w stylu Athleisure" - komunikuje marka. Zdjęcia, które stworzył duet fotografek Wunsche & Samsel, obejrzycie dziś premierowo w naszej galerii. 

Nowa kolekcja Reserved Athleisure składa się w większości z organicznych materiałów i
w dużej mierze została wyprodukowana lokalnie, w Polsce.

Kolekcja Athleisure

Wygodne bluzy i spodnie dresowe, których nigdy nie mamy dość, miękkie legginsy, doskonale skrojone sportowe staniki - to jedynie część elementów, które składają się na nową kolekcję polskiej marki. Oversizowa parka (na zdjęciu powyżej) została wykonana z nieprzemakalnej tkaniny, a do stworzenia klasycznych w kroju koszul wykorzystano ciepłą dzianinę. 

Naszą uwagę zwróciły również dodatki - czapki beanie, które chętnie zabierzemy ze sobą na Hel i sneakersy na grubych podeszwach, które jeszcze w sierpniu będziemy nosić z dresowymi bluzami i kolarkami (i koniecznie w zestawieniu z pastelowymi skarpetkami). Kolory? Kojące. Przeważają neutralne odcienie beżu, czerni i zgaszonego różu. To, co szczególnie nam się podoba w nowej kolekcji Reserved to fakt, że składają się na nią głównie organiczne, produkowane w Polsce materiały. Uwielbiamy modową lokalność, a już szczególnie w takim wydaniu. 

Ubrania i dodatki Athleisure od RESERVED dostępne są w wybranych salonach marki oraz na www.reserved.com

5 modnych rzeczy z nowej kolekcji Reserved, które chcemy mieć jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu>>