Ashton Kutcher w rozmowie dla KFC Radio opowiedział o tym, jak filmowy scenariusz zmaterializował się w prawdziwym życiu. W 2011 do kin trafiły filmy, w których główne role zagrali Ashton Kutcher i Mila Kunis. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tematyka produkcji była do siebie mocno zbliżona. Chodzi o filmy "Sex Story" i "To tylko seks", w których relacja głównych bohaterów opierała się na modelu "friends with benefits". Tym mianem określa się sytuację, gdzie osoby nie są ze sobą w stałym związku, ale dobrze się dogadują, mają podobne zainteresowania, lubią spędzać ze sobą czas. Jest jeszcze jeden szczegół - regularnie uprawiają ze sobą seks, ale bez uczuć. W tym układzie teoretycznie nie ma miejsca na sentymenty, ale bywa, że model "friends with benefits" przeradza się w uczuciową relację. 

Ashton Kutcher porównuje początek relacji z Milą Kunis do filmów "Sex Story" i "To tylko seks" 

Tak właśnie miała wyglądać historia aktorów znanych z serialu "Różowe lata 70.", którzy odnowili znajomość na początku 2012 roku. W 2011 roku Mila Kunis zakończyła związek z Macaulayem Culkinem odtwórcą głównej roli w filmie "Kevin sam w domu", a Demi Moore zapowiedziała w mediach, że chce rozwieść się z Ashtonem Kutcherem (zobacz: Ashton Kutcher szczerze o związku z 15 lat starszą Demi Moore. „Czułem się jak nastoletni rodzic” >>> ). Wtedy Kutcher i Kunis postanowili odnowić znajomość, ale bez wielkich planów na przyszłość. Aktor przyznał, że nie do końca miał świadomość, o czym jest film "To tylko seks", w którym zagrała Mila Kunis. I vice versa:

To szalone, ale my naprawdę żyliśmy tak jak w filmach, o których prawie nie mieliśmy pojęcia, że są kręcone. - wspomina Ashton Kutcher.

Rozmowa odbyła się w związku z promocją filmu "U ciebie czy u mnie", w którym Ashton Kutcher gra u boku Reese Witherspoon. "U ciebie czy u mnie?" to film romantyczny oparty na scenariuszu autorstwa Aline Brosh McKenny („Diabeł ubiera się u Prady”, „Crazy Ex-Girlfriend”). 

"U ciebie czy u mnie?": fabuła filmu z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem

"Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre" - czytamy w materiałach prasowych od Netfliksa.

Film będzie miał swoją premierę 10 lutego w serwisie Netflix.