Swimsuits For All znów udowadnia, że tworzy stroje kąpielowe dla wszystkich kobiet. Od kilku sezonów gwiazdą sesji wizerunkowych jest Ashley Graham, najpopularniejsza modelka plus size w branży. Na swoim koncie ma okładkę dla Vogue oraz reklamy dla Levi'sa, Mariny Rinaldi, Forever 21, czy Lane Bryant. W najnowszej odsłonie kampanii u boku Amerykanki pojawiły się także 26-letnia tancerka Teyana Taylor (pamiętacie ją z teledysku "Fade" Kanye Westa?) oraz modelka  Niki Taylor.

O marce zrobiło się głośno, gdy ponad rok temu wypuściła fotografie z udziałem kobiet, którym daleko było do rozmiaru 36, co więcej, jedna z nich miała wtedy 56 lat! W kolejnych odsłonach znów mogliśmy podziwiać 29-letnią Graham w strojach, które również zaprojektowała. Bo twórcy Swimsuits For All chcą by kobiety noszące ubrania 38-54 czuły się świetnie, także na plaży. Na dodatek, wszystkie ujęcia reklamowe sygnowane przez Swimsuits For All  są bez retuszu!

Tak jest i tym razem - Ashley Graham, Teyana Taylor oraz 42-letnia Niki Taylor pozują dla Swimsuits For All w czerwonych strojach jednoczęściowych "Lifeguard Swimsuit" nawiązujących do słynnego serialu "Patrol słoneczny", którego gwiazdą była m.in. Pamela Anderson. Zobaczcie wszystkie zdjęcia:

Ashley Graham i Teyana Taylor w sesji Swimsuits For All. Bez retuszu! >>

Stepping up her game. @TheAshleyGraham #SummerIsHere #SwimsuitsForAllSummer17

Post udostępniony przez Swimsuits For All (@swimsuitsforall)