Aperitivo Time Food Festival odbędzie się już w najbliższy weekend (7-9 czerwca) w Elektrowni Powiśle. Miejsce nie jest przypadkowe, w końcu Elektrownia świetnie łączy modę i jedzenie. W przestrzeni dawnej elektrowni (zniszczonej w dużym stopniu podczas Powstania Warszawskiego, a obecnie odrestaurowanej) niedługo otworzą się takie sklepy jak m.in. Urban Outfitters czy Weekday, a już działają prężnie restauracje z różnych stron świata (a przy okazji organizowane są czasami targi, koncerty i różnego rodzaju imprezy). Więcej o Elektrowni Powiśle przeczytacie tutaj>>>

Co będzie działo się na pierwszym Aperitivo Time Food Festival? Prawdziwe La Dolce Vita. Podczas festiwalu będzie można spróbować dań z najlepszych włoskich restauracji z naszego kraju (na liście knajp znalazły się: Flambéeria, Trattoria Boccone, Leonardo Verde, Tutto Bene, CuliInaria Italiana, Figlia di Papà, ORZO, Quattro Canti, Vaffanapoli i Amuni z Warszawy, oraz Fifne Lody Włoskie i Pan Panini z Poznania, a także Piec na Szewskiej z Wrocławia)  i nie tylko. Organizatorzy wydarzenia gościć będą także znakomite restauracje z Włoch – z Wenecji, Mediolanu czy z regionu Emilia-Romania. Specjalnie na zaproszenie Restaurant Week (jednego z organizatorów festiwalu) przyjadą szefowie kuchni tacy jak: Marco Galtarossa z Zanze XVI w Wenecji, Dario Guidi z Antica Osteria Magenes z Mediolanu oraz Federeico D’Amato z Caffe' Arti E Mestieri z regionu Emilia-Romania. Wszyscy przygotują swoje popisowe dania, oczywiście klasyki włoskiej kuchni.  

Dodatkiem do przekąsek, jak na aperitivo przystało, będą serwowane koktajle na bazie wermutów. W barowym menu znajdziecie: Martini Bianco & Tonic, Martini Asti, Martini Prosecco, a także nowe Martini Fiero & Tonic z dodatkiem czerwonych pomarańczy. 

Organizatorzy oprócz pysznej kuchni i świetnych drinków zapewniają #instafriendly oprawę. My będziemy, czekamy na was i na wasze zdjęcia z wydarzenia na instagramie.

Wstęp na Aperitivo Time Food Festival jest bezpłatny. 

Zarejestrujcie się na stronie martini.restaurantweek.pl i zyskajcie promocyjną, festiwalową cenę koktajlu (5 zł)*, a także skorzystajcie z festiwalowej oferty: 3 dania od 3 włoskich szefów w cenie 79 zł!
 

*Cena regularna w dniach festiwalu = 10 zł.

Grupę włoskich szefów ugości Sofitel Hotels&Resorts Warsaw Victoria. Partnerem logistycznym są Polskie Linie Lotnicze LOT.