Zdobywczyni Oscara olśniewała w białej spódnicy midi od Des Phemmes z wysokim stanem i odważnym rozcięciem z boku ozdobionym srebrnymi cekinami. Hathaway połączyła spódnicę z dopasowanym przyciętym gorsetem ozdobionym błyszczącymi kryształkami. Aby dopełnić stylizację, założyła modne metaliczne srebrne szpilki na platformie od Aquazzura, a jej akcesoria były dalekie od stonowanych, z mnóstwem diamentów zdobiących jej palce, nadgarstki i uszy.

Charakterystyczne dla Hathaway czekoladowobrązowe loki opadały swobodnie, obramowując twarz. Odrobina różowego rumieńca i różowy błyszczyk do ust stanowiły idealne wykończenie jej uroczego looku.

Todd Owyoung/Getty Images

Nawet na zewnątrz Rockefeller Center, gdzie kręcono program, Hathaway trzymała się zimowego białego motywu, owijając się w elegancki biały płaszcz sięgający podłogi.

Aktorka nie była tam jednak tylko po to, by pochwalić się swoim strojem. Hathaway opowiedziała o swoim najnowszym projekcie, thrillerze psychologicznym "Eileen", w którym gra dr Rebeccę Saint John, psycholog pracującą w więzieniu dla nieletnich chłopców. Opisując film jako "super-duper intensywny", skorzystała z okazji, aby zademonstrować Fallonowi i publiczności pierwotny krzyk swojej postaci, zachęcając wszystkich do wydobycia go. "Nie ma żadnej sztuczki. Po prostu wyrzućcie to z siebie" - poinstruowała z uśmiechem.