ZŁOTO U KRYSTYNIAK
Astrologia, numerologia, symbolika Wschodu i starych kultur od zawsze interesowały Ankę Krystyniak, projektantkę magicznej biżuterii, w której zaklęta jest masa dobrej energii. Anka wierzy, że każdy jej projekt to amulet, który sam przyciąga do siebie osobę. I nie ma tu miejsca na przypadek. Potrzebujesz siły? Znajdzie cię Isztar. Brakuje ci energii do życia? Poczujesz się lepiej z symbolem Chai w formie naszyjnika lub sygnetu. Szczęście cię opuściło? Zwróć uwagę na Koło fortuny. Finanse nie dopisują? Pomogą Monetki. Od samego początku Krystyniak oferuje biżuterię wykonaną z wysokiej jakości srebra i srebra złoconego. Teraz jej ulubione projekty dostępne są również w 14-karatowym złocie próby 585, a zdobią je białe lub czarne brylanty. 

ZŁOTY WIEK
Mistyka, magia i symbolika od kilku sezonów bardzo dobrze czują się w modzie i popkulturze. Jest to też trend, który przez lata naturalnie wyrastał z zainteresowań Anki Krystyniak. Złota biżuteria natomiast dołączyła do kultowej, bogatej kolekcji klasyków Anki całkiem niedawno. Złota linia, do której należą naszyjniki i sygnety
Isztar (symbol siły i miłości), ręka Fatimy (ochrona), Chai (życie), Koło fortuny, Monetki (bogactwo), Krzyżyk i Czaszka, jest delikatniejsza, bardziej minimalistyczna, dzięki czemu świetnie współgra z barokowo-rock’n’rollowymi projektami Krystyniak, w tym z wisiorami z konstelacjami gwiazd i zodiakami czy legendarnym już, budzącym kobiecość, naszyjnikiem Lunula.

ALCHEMIA XXI WIEKU
Do swojego świata pełnego nie tylko kosmicznej energii, ale również natury, architektury i sztuki współczesnej, Anka Krystyniak zaprasza niepowtarzalnym, charakternym wzornictwem i śmiałą estetyką. Złota linia w jej wydaniu zdaje się być kolejnym krokiem, kórym spełnia nie tylko własne marzenia, ale także marzenia stale powiększającego się grona oddanych miłośniczek marki. Niczym alchemik złotymi amuletami przywraca utracone moce i budzi świadomość duchową. Na dodatek w w wyjątkowo stylowym wydaniu.

Linię złotych naszyjników i sygnetów można kupić w butiku stacjonarnym Anki Krystyniak (Mokotowska 63, Warszawa) i butiku online na ankakrystyniak.com.