Anja Rubik w H&M Conscious premierowo na ELLE.pl

Pierwsze zdjęcie z kampanii i kilka kadrów zza kulis zobaczcie u nas po raz pierwszy, zanim jeszcze trafią na witryny sklepów (a to wydarzy się już 1 kwietnia). Anja pozuje tu na tle sielskiego pejzażu w zwiewnej brązowej sukience z nowej kolekcji H&M Conscious. Ta i pozostałe fasony z linii wykonano z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Na metkach znajdziecie wypisane: bawełnę organiczną, tencel lub poliester ale pozyskany z recyklingu.

H&M oferuje sprzedaż "na kreskę"! Na czym polega nowa usługa? >>

Jesteśmy zachwyceni, że ta wiosenna kolekcja została wykonana ze zrównoważonych materiałów. Wszystkie zaproponowane przez nasz zespół projektowy proste sylwetki są uzupełniane przez kobiece detale: marszczenia, dekolty oraz obszerne rękawy i pokazują, jak styl i zrównoważony rozwój mogą pięknie współgrać ze sobą - mówi Maria Östblom, Head of Design Womenswear.  


Nowa, wiosenna kolekcja H&M Conscious Collection odzwierciedla wizję zrównoważonej przyszłości mody, która jest wpisana w DNA marki. W kolekcji dominują nowoczesne romantyczne wzory w palecie barw bliskich Ziemi, co podkreśla wzięcie odpowiedzialności i bycie liderem w kierunku bardziej zrównoważonego przemysłu mody. W kampanii kolekcję prezentuje trzynaście inspirujących kobiet z całego świata, w tym Naomie Harris i Rosario Dawson. Polskę reprezentuje właśnie Anja Rubik

Zrównoważony rozwój to jedna z naszych podstawowych wartości. Wciąż jest wiele do zrobienia w całym naszym łańcuchu wartości, ale to zawsze bardzo ekscytujące obserwować jak coraz więcej naszych kampanii odzwierciedla nasz sposób myślenia i działania w kierunku zrównoważonej przyszłości mody - mówi Isak Roth, Globalny Menedżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w H&M.

Kolekcja H&M Conscious na wiosnę 2019 trafi do sklepów marki (stacjonarnych i online) na początku kwietnia.