Hot 16 Challenge 2: Anja Rubik również nagrała swój rap kawałek

Coraz więcej gwiazd bierze udział w Hot 16 Challenge 2, wyzwaniu, które jest również akcją charytatywną. W ciągu ostatnich dni swoje utwory nagrali m.in. Monika Brodka, Kayah (jej challenge jest uważany za jako jeden z lepszych), a nawet Maryla Rodowicz, czy prezydent Andrzej Duda. Do tej listy możemy dopisać teraz Anję Rubik. Najsłynniejsza polska modelka właśnie udostępniła nagranie na YouTube, w którym rapuje. Poznajecie ten beat? Tak, to Kaliber44. W opisie Rubik podpisała też Jimka - za "wsparcie emocjonalne". Jak poszło Polce? Sprawdź poniżej.

Anja Rubik nominowała również kolejne osoby do Hot 16 Challenge 2 i to całkiem sporą grupę. Na liście znalazł się Donald Tusk, Jan Komasa, Mary Komasa, Jimek, Agnieszka Holland, Piotr Kędzierski i Bartek Gelner. Modelkę wywołali Adam Bodnar oraz Pawbeats.

#hot16challenge2: na czym polega akcja?

Hot 16 Challenge pojawił się najpierw w 2014 roku i był odpowiedzią raperów na ogromną popularność wyzwań internetowych. Solar postanowił wtedy zmierzyć się na wersy ze swoimi kolegami-raperami. Każdy z nich miał w ciągu 72 godzin stworzyć 16 wersów, na dowolny temat i do dowolnego bitu. Na koniec miała pojawić się krótka lista kolejnych nominowanych. 

Hot 16 Challenge 2 znów przywołał Solar. "To nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z  #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem." - możemy przeczytać w informacji o akcji.

 W ramach #hot16challenge zebrano już ponad 2 mln zł, a fani czekają na kolejne utwory znanych Polaków.