Kampania w rytmie Disco 

Muzyka disco i blask świateł jupiterów? W tym sezonie Born2Be zaprasza na parkiet i to nie byle jaki, bo w duchu lat 80. Nowa kampania marki - Extravaganza utrzymana jest w stylistyce vintage i prezentuje ekstrawaganckie połączenia, których charakter w kampanii podkreśla przebój Breaking a ghosts’s heart zespołu Kamp. 

W nowej kampanii wystąpiła ambasadorka Born2Be, tancerka i aktorka - Ida Nowakowska, a także influencerka Agata Sieramska, znana jako @Agatycze. It-girls marki występują w kampanii w towarzystwie modela i modelki. Czterej bohaterowie ujęci są w tajemniczych, pełnych pulsującego świateła i dymu kadrach. 

 

Kolekcja Extravaganza

W nowej kolekcji Born2Be nie brakuje bezpośrednich nawiązań do estetyki lat 80. Znajdziemy w niej mnóstwo błysku, cekinów, tiulu i mocnych, charakterystycznych form. Długie, wieczorowe suknie i dziewczęce mini sukienki z retro twistem to doskonała propozycja na Andrzejki. Poza szalonymi latami 80. w kolekcji znajdziemy kilka klasyków, które świetnie odnajdą się także w szafie minimalistki np. białą koszulę, nieśmiertelną ramoneskę czy spodnie chinosy. Coś dla siebie w kolekcji upatrzą także miłośniczki romantycznego, paryskiego stylu - zwiewne sukienki i koszule w subtelnych kolorach świetnie wpasowują się ten klimat. W linii Extravaganza znajduje się także wiele butów - nie tylko idealnych na podbój parkietu szpilek, ale także tych w stylu casual, do noszenia na co dzień. 
 
 
Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z nowej kampanii Born2Be, z Idą i Agatą w rolach głównych.