Prace nad "And Just Like That" trwają!

Ulubiony serial większości kobiet fascynujących się modą powrócił do nas po 20 latach rozłąki. W kontynuacji kultowego serialu z lat 90. mogliśmy przyglądać się życiu naszych ulubionych bohaterek po latach. Chociaż ciąg dalszy ich losów spotkał się z dużą krytyką wśród fanów serialu, większość z nas i tak z niecierpliwością wyczekuje drugiego sezonu. Najnowsze doniesienia z Nowego Jorku potwierdzają, że praca wre, a serial zobaczymy na HBO już niebawem. 

Gołębia torebka Carrie 

Na zdjęciach widzimy Sarah Jessicę Parker i Kristin Davis nagrywające scenę na ulicach oraz podczas zakupów w NYC. Carrie ma na sobie szaro-zielony uniform, a w ręku typową dla jej postaci bardzo oryginalną mini torebkę. Główna bohaterka wybrała dodatek imitujący gołębia, projektu Jonathana Andersona. Warto przypomnieć, że Carrie udało się w swojej karierze wykreować jeden z najpopularniejszych modeli torebek "Baguette Bag", marki Fendi, który w tym roku świętował swoje 25 lecie. 

Getty Images i Jonathan Anderson

"And Just Like That" sezon 2. 

W kontynuacji serialu wystąpią wszystkie trzy bohaterki, które oglądać mogliśmy w pierwszym sezonie, a są nimi Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthię Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Fani przebojowego charakteru serialowej Samathy (Kim Cattrall), niestety pozostaną rozczarowani. Produkcji nie udało się porozumieć z aktorką i jej postać pozostanie wyłączona z fabuły. Niespodzianką jest powrót byłej miłości Carrie. We wtorek, 4 października Parker potwierdziła, że w drugim sezonie "And Just Like That" zobaczymy Aidana Shawa (John Corbett).