„And Just Like That” – powraca drugi sezon serialu>>

O tym, że reboot kultowej produkcji lat 90. na 100% powróci na ekrany naszych telewizorów, laptopów i smartfonów (kto tak jak my urządza sobie maratony ulubionych seriali pod kołdrą na telefonie?) dowiedzieliśmy się zaledwie miesiąc temu – dokładnie miesiąc, bo 23 marca. 

„Jestem zachwycony i podekscytowany, że będę miał okazję opowiedzieć jeszcze więcej historii o tych odważnych, absolutnie wyjątkowych postaciach granych przez niesamowitych, wybitnych aktorów” mówił wtedy producent Michael Patrick King, dodając:

„Tak naprawdę wszyscy jesteśmy zachwyceni wznowieniem planu zdjęciowego. I tak po prostu… nasze życie seksualne powróciło.”.

Od tego czasu w światowych mediach nie przestają pojawiać się newsy podgrzewające atmosferę oczekiwania na premierę. Choć prace nad drugim sezonem głośnego „And Just Like That” zdają się być jeszcze w bardzo wstępnej fazie przygotowań, Internet aż huczy od spekulacji podekscytowanych fanów serii o czwórce przyjaciółek z Nowego Jorku. 

Drugi sezon „And Just Like That” – kto pojawi się w obsadzie?

Już sam temat pierwszoplanowej obsady budzi wiele emocji. W końcu uwielbiana przez widzów Samantha Jones, w którą przez lata wcielała się bezbłędna w swej roli Kim Cattrall, ku niekrytemu rozgoryczeniu światowej publiki, nie wystąpiła w pierwszym sezonie „And Just Like That”. Aktorka nie zgodziła się na udział w produkcji. Niestety! Czy gwiazda zmieni zdanie i będziemy mogli oglądać ją u boku Sary Jessiki Parker, Kristin Davis i Cynthii Nixon w zapowiadanej kontynuacji serii. Choć dookoła potencjalnego przyjęcia roli przez Cattrall krąży wiele plotek, żadna z nich nie jest choćby zbliżona do oficjalnej informacji. Podobnie wygląda to zresztą w przypadku innych kultowych bohaterów „Seksu w wielkim mieście”. Same najchętniej zobaczyłybyśmy w nowych odcinkach Aidana i bynajmniej nie tylko ze względu na niekwestionowany talent aktorski Johna Corbetta… 

Sarah Jessica Parker i Jennifer Hudson, 2008 / Getty Images

Na szczęście mamy też dobre, choć wciąż niepotwierdzone, wieści. Wg prowadzonej na Instagramie kolumny plotkarskiej Deuxmoi, w drugim sezonie bijącego rekordy popularności „And Just Like That” może pojawić się Jennifer Hudson. 40-latka wystąpiła wcześniej w filmie z serii „Seks w wielkim mieście” jako pomoc głównej bohaterki, której ta poszukiwała po dramatycznym rozstaniu z Mr Bigiem.

Jennifer Hudson / Getty Images

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że pytana we wcześniejszych wywiadach o chęć ponownego wcielenia się w rolę osobistej asystentki Carrie Bradshaw, Hudson jednoznacznie wyrażała swoje zainteresowanie. „Byłoby cool. Jestem za!” mówiła w rozmowie z Entertainment Tonight, a my trzymamy ją za słowo. Świat potrzebuje zaradności, uśmiechu i pozytywnej energii Louise z St. Louis My w każdym razie potrzebujemy z całą pewnością. 

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy