Nie tylko Wes Anderson przyciąga tłum gwiazd do swoich produkcji. Podobnie jest w filmach Davida O. Russella. Już same nazwiska robią wrażenie, a po obejrzeniu trailera będziecie tylko odliczać dni do premiery!

"Amsterdam" z plejadą gwiazd. Na ekranie pojawią się Margot Robbie, Christian Bale, John David Washington, Anya Taylor-Joy, Rami Malek, a nawet Taylor Swift!

Wspomniany reżyser ma na swoim koncie takie tytuły jak "American Hustle", Fighter", "Złoto pustyni", "Joy", czy "Poradnik pozytywnego myślenia". Uwielbiają go krytycy, Akademia Filmowa, jak i widzowie. Wszystko wskazuje na to, że najnowsze, "Amsterdam", również okaże się sukcesem.

Fabuła osadzona jest w latach 30. ubiegłego wieku. Lekarz, pielęgniarka i prawnik poznają się w Belgii i obiecują sobie, że będą się zawsze chronić. Co z tego wyjdzie? Zwłaszcza, że trio zostanie włączone w pewną intrygę, która może wstrząsnąć Stanami Zjednoczonymi... Główne role otrzymali: Margot Robbie, Christian Bale i John David Washington. Na dużym ekranie pojawią się również: Rami Malek, Zoe Saldana, Mike Myers, Timothy Olyphant, Michael Shannon, Chris Rock, Anya Taylor-Joy, Andrea Riseborough, Matthias Schoenaerts, Alessandro Nivola, Taylor Swift oraz Robert De Niro. Uwaga, za zdjęcia odpowiada Emmanuel Lubezki, laureat Oscara za takie filmy, jak "Zjawa", "Birdman", czy "Grawitacja"

Premiera? "Amsterdam" trafi do kin 4 listopada 2022 roku. 

"Amsterdam": zwiastun filmu