Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, Alżbieta Lenska, Rafał Cieszyński, Jakob Kosel oraz Edyta i Cezary Pazurowie to tylko część gwiazd, które wzięły udział w evencie Amazon „PodziWIANKI”. Nazwa wydarzenia nawiązuje do starej polskiej tradycji świętowania przesilenia letniego. Goście wydarzenia mogli samodzielnie zapleść wianek ze świeżych kwiatów i nosić jako ozdobę przez cały wieczór.

Mat. prasowe

Czy Cezary Pazura potrafi zaplatać wianki? Jaka potrawa smakuje najlepiej Jakobowi Koselowi w upalne dni? Sprawdźcie naszą relację wideo z wydarzenia Amazon „PodziWIANKI”.

Małe i duże marzenia na wyciągnięcie ręki

Poza fotobudką, w której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, oraz malowaniem graffiti, wszyscy czekali na pokaz gotowania na żywo z Magdą Gessler. Najpierw krok po kroku patrzyliśmy jak restauratorka przygotowuje tradycyjne polskie potrawy z wykorzystaniem gadżetów kuchennych z Amazon.pl, a następnie sami mogliśmy spróbować pysznego chłodnika i sałatki z lokalnych, sezonowych produktów. Już wiemy, co będzie naszym ulubionym daniem na długie i bardzo ciepłe letnie wieczory.

Mat. prasowe

Nad Wisłą rozegrał się też niesamowity spektakl świetlny, któremu towarzyszył głos Wiktora Zborowskiego. Aktor podkreślił, że warto otwierać się na nowe możliwości i realizować marzenia. Podczas Prime Day – wydarzenia dla klientów Prime, które zbliża się wielkimi krokami – będziemy mieli szansę zrealizować niektóre z nich.

„Prime Day to już tradycja. Co roku jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń zakupowych na świecie. W Polsce organizujemy Prime Day już po raz drugi i mamy nadzieję, że niezwykły pakiet okazji dostępnych na Amazon.pl będzie pierwszym wyborem dla osób poszukujących atrakcyjnych promocji na produkty, o których marzą” – mówi Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl. 

Mat. prasowe

Okazje, darmowa dostawa i rozrywka dla każdego

Amazon Prime Day to coroczne wydarzenie zakupowe, które zapewnia dostęp do tysięcy atrakcyjnych okazji na zakup produktów najlepszych marek. Klienci w Polsce mogą skorzystać z dużych zniżek na artykuły domowe, gadżety i elektronikę, gry i zabawki, modną odzież oraz obuwie, kosmetyki, a także produkty spożywcze. W tym roku wydarzenie potrwa od 11 do 12 lipca. 

Dołączając do Amazon Prime możecie skorzystać nie tylko z atrakcyjnych okazji, ale także szybkiej, darmowej dostawy milionów produktów z Amazon.pl, bez minimalnej kwoty zamówienia. W pakiecie są również darmowe gry na Prime Gaming, a także nagradzane seriale i filmy na Prime Video. Nowi klienci mogą skorzystać z darmowego, 30-dniowego okresu próbnego. Po tym czasie cały pakiet kosztuje 49 zł za rok lub 10,99 zł na miesiąc.

Więcej szczegółów na temat Amazon Prime Day w Polsce szukajcie na stronie Amazon.pl/primeday.