Po tym, jak niedawno zaskoczyła fanów różowym strojem w stylu Barbie, Amal powróciła do swojego stonowanego i wyrafinowanego looku, kradnąc światło reflektorów w czarnym dwuczęściowym komplecie z aksamitu. Na górze miała jednoczęściowy gorset z rzeźbiarskim dekoltem, któremu towarzyszyły strategicznie rozmieszczone wycięcia na biodrach, gustownie odsłaniające odrobinę skóry. Amal emanowała subtelnym szykiem, łącząc gorset ze spodniami z szerokimi nogawkami i złotym zapięciem w talii.

Uzupełniając stylizację czarnymi zamszowymi czółenkami ze szpicem i minimalistyczną złotą biżuterią z diamentami, prawniczka nadała całości odrobinę świątecznego klimatu dzięki wyrazistym czerwonym ustom i paznokciom pomalowanym na szkarłatny kolor. Jej długie, rozświetlone karmelowymi pasemkami włosy układały się w fale z przedziałkiem z boku, wprowadzając do stylizacji odrobinę klasycznego hollywoodzkiego glamouru.

Dave Bennett/Getty Images

Jej mąż George Clooney pozostał przy swoim klasycznym stylu, zakładając ciemnoszary garnitur, białą koszulę zapinaną na guziki i czarne buty.

Para, jak zawsze, emanowała wdziękiem i podzieliła się rozczulającym momentem na czerwonym dywanie. Gdy na zewnątrz zaczął padać deszcz, George szarmancko dzierżył parasol nad Amal, upewniając się, że będzie wyglądać idealnie przed kamerami, dopóki nie dotrą do teatru.