Po latach rozwijania swojej aktywności aktorskiej, Ola postanowiła skupić się na rolach mamy oraz influencerki. Co innego wróżą jej jednak fani. „Kariera modelki na horyzoncie” piszą pod serią zdjęć wykonanych przy okazji wspomnianej wyżej eleganckiej kolacji branżowej. Na zaprezentowanych w formie dwóch postów kadrach, możemy z bliska przyjrzeć się szczegółom stylizacji oraz doborowemu towarzystwu 34-latki z podwarszawskiego Garwolina. Domańska bawiła się tego wieczora między innymi u boku Joanny Horodyńskiej, Natalii Szroeder, Karoliny Alamy czy Aleksandry Grzymskiej znanej jako @alexiiteresa.

Mimo sporej konkurencji, to gwiazda takich produkcji jak „Podatek od miłości” czy „Mecenas Porada” ściągała na siebie całą uwagę. 

Wystąpiła w ultrazmysłowej sukience będącej efektem współpracy marki Monday Artwork z Idą Héritier. „Miałyśmy różne perspektywy. Ida jest architektką, była zorientowana na detale, niuanse konstrukcji. Ja branżę mody najlepiej znam od strony produkcji i sprzedaży. Każda z nas mogła wnieść do tego procesu coś wartościowego.” opowiadała o tej kolekcji Luiza Kubiś, założycielka marki. Unikalne podejście tego dziewczyńskiego duetu zaowocowało między innymi właśnie Georgią, dopasowaną sukienką z hiszpańskim dekoltem w kolorze morza bałtyckiego z materiałowymi falami pod postacią drobnym draperii. Ola w tej samej kolekcji znalazła dla siebie dopasowany kolorystycznie, overisize’owy płaszcz, który zarzuciła na wierzch. 

Ig: @domanska_naprawde

Całość dopełniały dobrane ze smakiem dodatki: cienkie rajstopy, geometryczne kolczyki i wyjątkowe buty made in Poland oraz wyrazisty makijaż z karminowymi ustami w roli głównej. Czółenka na dekoracyjnej szpilce z rzeźbiarskim detalem znajdziecie wśród bestsellerowych propozycji marki Vanda Novak pod nazwą Marilyn Deep Black. 

skopiuj ten look:

Monday Artwork x Ida Héritier 

Aleksandra Domańska w poruszających słowach o rozpadzie rodziny. „Przecież nie tak to miało wyglądać. Mieli żyć długo i szczęśliwie”>>