Kim jest Aidan?

Aidana poznajemy w trzecim sezonie "Seksu w wielkim mieście", gdy Carrie i Stanford Blatch znajdują w gazecie reklamę mebli. Bradshaw intryguje postać przystojnego rzemieślnika, który ewidentnie ma na nią dobry wpływ. Aidan już od pierwszych randek namawia ją do rzucenia palenia, jest miły, ma pięknego psa i chce przedstawić ją rodzicom. Nie wszystko tu jednak gra - Carrie to dziewczyna z miasta, kocha modne kluby, intelektualne potyczki i wielką modę, Aidan to facet, którego cągnie do natury, przyjaźni się ze zwierzętami, a wieczory najchętniej spędzałby przy przysłowiowym kominku. Oboje zaliczają w tym związku ups and downs, ale w czwartym sezonie jesteśmy nawet świadkami zaręczyn. Niestety to, że Carrie wymiotuje, gdy wcześniej zauważa pierścionek, nie wróży temu wątkowi świetlanej przyszłości. Para rozstaje się. Gdy Carrie później wpada na Aidana, dowiaduje się, że poślubił projektantkę mebli o imieniu Kathy, z którą ma dziecko. Kolejne spotkanie dawnych kochanków ma miejsce w filmie  "Sex and the City 2".

John Corbett powróci w drugim sezonie "And just like that"

Wszyscy spodziewali się powrotu Aidana już w pierwszym sezonie kontynuacji przygód Carrie. John Corbett jednak nie pojawił się na planie "And just like that" a w sieci huczało od podejrzeń, że scenarzyści formatu uznali wątek jego bohatera za niepotrzebny. 

Michael Patrick King, twórca serii, w rozmowie z „Deadline” tłumaczył się: "Staraliśmy się być bardzo powściągliwi i patrzeć realnie na sens tej historii. Po prostu wydawało się, że to za dużo dla Carrie. W tym sezonie dużo się działo. Chcieliśmy przeprowadzić ją przez to wszystko i dojrzeć światło. Nawet ostatni odcinek nosi tytuł ‘Seeing the Light’. Chcieliśmy ją wyciągnąć z otchłani. Wątek Aidana to wielka historia, którą być może wielu chciało wskrzesić, a której my nigdy nie planowaliśmy".

Tymczasem fani "Seksu w wielkim mieście" oczekują powrotu Aidana, nie tracąc nadziei. Ten sam portal "Deadline" przywrócił im ją zresztą, podając, że Josh Corbett powróci w drugim sezonie "And just like that" i to nie tylko w jednym odcinku. Podobno nie wchodzi się do tej samej wody dwa razy, ale Carrie jest specjalistką od obalania miłosnych mitów, co udowodniła zarówno w prowadzonej przez siebie kolumnie, jak i w życiu. Też nie możemy się doczekać. Premiera drugiego sezonu serialu planowana jest na przyszły rok.