Prawie dwa lata temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Adriana Lima rezygnuje z kontraktu z Victoria's Secret. Brazylijska modelka, która jest jednoznacznie kojarzona z tą marką bieliźnianą, zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Dlaczego Adriana Lima odchodzi z Victoria's Secret? Słynny Aniołek Victoria's Secret napisał wówczas, że nie zamierza więcej rozbierać się do sesji i ma ku temu ważny powód. W grudniu 2017 roku, modelka napisała na Instagramie: "Każdego dnia budzę się z myślą o tym, jak wyglądam. Czy zostanę zaakceptowana w pracy? W tym momencie uświadomiłam sobie, że większość kobiet wstaje każdego dnia, próbując dopasować się do panującego aktualnie stereotypu narzuconego przez społeczeństwo/media społecznościowe/świat mody itp. Nie sądziłam, że można tak żyć, poza tym... to nie jest zdrowe psychicznie i fizycznie, więc zdecydowałam się na zmianę... Nie zdejmę więcej ubrań dla pustej sprawy...". Minęło sporo czasu od tego wyznania i okazało się, że Adriana Lima zrealizowała swój plan - na wczorajszym pokazie Victoria's Secret 2018 widzieliśmy ją na wybiegu marki po raz ostatni. 

Czytaj: Pokaz Victoria's Secret 2018>>

Adriana Lima w sukience od polskiej projektantki. Modelka wybrała tę seksowną kreację na premierę "Once Upon a Time in Hollywood" >>

Adriana Lima na pokazie Victoria's Secret 2018

Niedługo przed pokazem modelka zamieściła na swoim profilu instagramowym filmik z najciekawszymi momentami w pracy dla VS, który podpisała: "Droga Victorio, dziękuję za pokazanie mi świata, dzielenie się swoimi sekretami, a przede wszystkim nie tylko podarowanie mi skrzydeł, ale także nauczenia latać"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima) Lis 8, 2018 o 2:00 PST

Podczas całego wydarzenia Adriana Lima wydawała się bardzo poruszona, ale zachowywała się jak prawdziwa profesjonalistka: na zdjęciach z backstage'u pozowała z gwiazdami muzycznymi i innymi modelkami, a na wybiegu szła pewnie i wspaniale prezentowała nową kolekcję Victoria's Secret. Finał był jednak bardzo emocjonalny: 37-letnia modelka zamknęła pokaz ze łzami w oczach i rękami skrzyżowanymi na piersi, dziękując publiczności i marce za wsparcie. Dostała owacje na stojąco. 

Zobacz też: Goście muzyczni na pokazie Victoria's Secret 2018>>

Adriana Lima zaprezentowała na pokazie Victoria's Secret m.in. zestaw, na który składał komplet kremowej koronkowej bielizny oraz tkana srebrnymi cyrkoniami bluzka, kolczyki z krzyżykami, pierzaste szpilki i skrzydła z białymi pawimi piórami czy inny - z pięknym koronkowym body i księżycem zamiast skrzydeł.

Adriana Lima w Victoria's Secret

Brazylijska modelka była związana z Victoria's Secret przez blisko dwie dekady - zaczęła pracę dla marki jeszcze w 1999 r., kiedy miała osiemnaście lat. Na przestrzeni lat stała się ambasadorką i najbardziej znanym Aniołkiem Victoria's Secret. Ma też zdecydowanie najdłuższy staż pracy ze wszystkich modelek VS.

Więcej: Backstage pokazu Victoria's Secret 2018>>

Jej odejście z marki to koniec pewnej ery w Victoria's Secret.

GALERIA: Ostatni pokaz Adriany Limy dla Victoria's Secret - zdjęcia>>