Adriana Lima odchodzi z Victoria's Secret? Brazylijska modelka i wieloletnia ambasadorka amerykańskiej bielizny ostatnio zaskoczyła swoich fanów pewnym wyznaniem. Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramie słynnego Aniołka Victoria's Secret pojawił się wpis, z którego wynika, że Adriana Lima nie zamierza więcej rozbierać się do sesji. Chyba że chodzi o "ważną sprawę". Wszystko zaczęło się od telefonu z propozycją nagrania zmysłowego wideo z Limą. "Mimo że zrobiłam już ich wiele, coś się we mnie zmieniło, gdy koleżanka wyznała mi, że nie dobrze czuje się we własnym ciele, to dało mi do myślenia", możemy przeczytać w poście Adriany.

Adriana Lima w sukience od polskiej projektantki. Modelka wybrała tę seksowną kreację na premierę "Once Upon a Time in Hollywood" >>

"Każdego dnia budzę się z myślą o tym, jak wyglądam. Czy zostanę zaakceptowana w pracy? W tym momencie uświadomiłam sobie, że większość kobiet wstaje każdego dnia, próbując dopasować się do panującego aktualnie stereotypu narzuconego przez społeczeństwo/media społecznościowe/świat mody itp. Nie sądziłam, że można tak żyć, poza tym... to nie jest zdrowe psychicznie i fizycznie, więc zdecydowałam się na zmianę... Nie zdejmę więcej ubrań dla pustej sprawy...", napisała Adriana Lima na swoim profilu instagramowym.

Jak podaje magazyn Marie Claire, 36-letnia Adriana Lima wcisnęła już "unfollow" przy instagramowych kontach większości Aniołków Victoria's Secret oraz Eda Razeka, szefa marketingu w VS. Dziennikarze wysłali już w tej sprawie zapytania do rzeczników prasowych marki, jak i modelki. Czekamy na oficjalny komunikat. 

"Coś się we mnie zmieniło, gdy koleżanka wyznała mi, że nie dobrze czuje się we własnym ciele, to dało mi do myślenia"

 

I had received a call for the possibility of filming a sexy video of me to be posted and shared in social media. Even though I have done many of this type, something had changed in me, when a friend approached me to share that she was unhappy with her body, then it made me think.... that everyday in my life, I wake up thinking, how do I look? Was I going to be accepted in my job? And in that moment I realized that majority of woman probably wake up every morning trying to fit in a stereotype that society/socialmedia/fashion etc imposed.... i thought that’s not a way of living and beyond that.... that’s not physically and mentally healthy, so I decided to make that change..... I will not take of my clothes anymore for a empty cause..... #Embraceyouself #natureisbeautiful #naturalissexy #LOVEYOU

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima) 9 Gru, 2017 o 10:14 PST