Natura, wolność i autentyczność - tymi hasłami kierowała się Stella McCartney projektując jesienno-zimową kolekcję dla adidas. Linia ma być zachętą do przebywania na świeżym powietrzu, co więcej, została ona wykonana z surowców odnawialnych, które projektantka propaguje od wielu sezonów. Wykorzystano m. in. organiczną bawełnę oraz włókna z recyklingu.

Ubrania bezpośrednio odnoszą się do jesiennej palety kolorów oraz barw zimowych. Na koszulkach z długim rękawem, spodniach typu ¾, szortach i nylonowych t-shirtach z linii Run zamieszczono nadruki nawiązujące do drewna. Podkreślono je jesienną czerwienią, leśną zielenią oraz ziemistym brązem. W trosce o biegaczki zastosowano technologie ClimaChill®, ClimaCool® i ClimaLite®, mające zagwarantować izolację oraz utrzymanie ciepła.

Joginki również będą zadowolone. Stella McCartney stworzyła dla nich bezszwowe produkty bazowe, które można zestawić z mocniejszym kolorem. Jasnobordowe kombinezony z wycięciem na plecach umożliwiają swobodę ruchu podczas ćwiczeń. Dopełnieniem całej kolekcji Yoga są długie spodnie, koszulki, siatkowe bluzy oraz pikowane kurtki (z jedwabnych tkanin) zaprojektowane specjalnie na zimę.

W kolekcji adidas by Stella McCartney znajdziemy również stroje na stok narciarski oraz buty: adiZero XT Trail Run i Stella McCartney Boost II.

Sprawdź ubrania i dodatki adidas by Stella McCartney w sklepie ELLE: