Adele w Londynie

Londyn to rodzinne miasto Adele i piosenkarka kocha tam występować. Tym razem londyńska publiczność mogła podziwiać ją podczas British Summer Time Hyde Park, artystycznego wydarzenia organizowanego od 2013 roku przez American Express. W tym roku oprócz występu Adele w programie znalazły się też koncerty Pearl Jam, Rolling Stones i Duran Duran. 

Suknia Adele 

Adele na scenie w Hyde Parku wystąpiła w spektakularnej stylizacji Haute Couture domu mody Schiaparelli zaprojektowanej przez Daniela Rosberry. Suknia odsłaniała ramiona gwiazdy, talię spiętą złotym paskiem i biodra zabudowane aksamitnym tulipanem z materiału, spod którego w dół spływała cienka syrenia spódnica wyglądająca jak usiana gwiazdami. Gwiazda założyła do niej złotą, rzeźbiarską biżuterię. Kolczyki i sygnet to także dzieło Schiaparelli. 

Adele w Hyde Parku

Występ Adele na imprezie BST Hyde Park był pierwszym pełnym koncertem gwiazdy od 2017 roku, według Variety. Wcześniej wokalistka odwołała swoje koncerty na stadionie Wembley, informując o chorobie strun głosowych. W lutym tego roku publiczność zobaczyła ją na Brit Awards, ale to Hyde Park jest miejscem powrotu gwiazdy z pełnym repertuarem. Adele dzień przed koncertem, zaostrzyła jeszcze apetyt, udostępniając na swoim instagramie zdjęcia z próby, podpisując je pytaniem „Kto jest gotowy na jutro!?”. Publiczność zgromadzona w Hyde Parku odpowiedziała, śpiewając z gwiazdą jej największe hity: "Rolling in the deep", "Someone like you" i "Hello". Adele zdradziła, że wśród widzów w Hyde Parku był też jej syn Angelo, który oglądał mamę na żywo.