Bliskość, partnerstwo i poczucie bezpieczeństwa. Dla wielu też spełnienie lub prawdziwy sens życia. Niekiedy - samotność, gniew i odrzucenie. Miłość może przyjmować różne postaci i nie ma jednego przepisu na udaną relację. Mimo wszystko to ona właśnie najbardziej porusza ludzi i to ona zmienia kulturę. Dziś, kiedy relacje międzyludzkie są coraz trudniejsze w utrzymaniu, tym bardziej szukamy szczerości i prawdy. Nie interesują nas już cukierkowe historie z hollywoodzkich produkcji, tylko realne emocje z codziennego życia. To dlatego nowa kampania Kazar tak zachwyca - opowiada o wielowymiarowości tego uczucia i pokazuje cztery prawdziwe historie piątki prawdziwych bohaterów. 

„Poruszając tak ważny temat i prezentując prawdziwe, a do tego bardzo różne historie, autentycznych bohaterów, chcemy skłonić odbiorców do refleksji i dyskusji. Miłość to zjawisko niezwykle złożone i wielowymiarowe, dotyczy nas wszystkich, choć w inny sposób. To zjawisko ważne zarówno z perspektywy indywidualnej, jak i szerzej społecznie” – wyjaśnia Artur Kazienko, Prezes Kazar Group. 

Kampania jest bardzo realistyczna i pokazuje jednostkowe pojmowanie miłości, ale nie brakuje jej poetyckości.

Ten efekt to zasługa bliskich kadrów i szczerych scen. Bohaterowie - jeśli są w duecie - nie szczędzą sobie czułości i widać między nimi chemię, ale nawet w przypadku pojedynczych bohaterów emocje są bardzo widoczne. Taka narracja pozwala na autorefleksję i skłania do rozmyślań nad własnym pojmowaniem miłości. Poznajemy więc pianistkę Luizę i artystę Tomka, którzy są uosobieniem powiedzenia o przyciągających się przeciwieństwach. Łączy ich miłość do sztuki, podróży oraz silna potrzeba niezależności. Maciek jest z kolei szaleńczo zakochany, jednak kobieta, którą kocha, nie odwzajemnia jego uczuć - miłość to dla niego cierpienie, któremu daje ujście w tworzonej przez siebie muzyce. Singielką jest też Marzena, która jest otwarta na miłość, ale jej na siłę nie poszukuje. Czas wypełnia jej praca, rodzina i przyjaciele. Zestaw historii Kazar kończy Arek, szczęśliwy mąż i ojciec. Mężczyzna przyznaje, że w życiu ma trzy miłości - żonę, córkę i sport, a każda z nich to zupełnie inny wymiar uczuć. Dla Arka miłość ma "smak słonego karmelu", ale to ona jest sensem jego życia.

Nowości w Kazar

"A czym dla Ciebie jest miłość?" To pytanie, które pojawia się na końcu każdego z filmów i zachęca do samodzielnych rozważań i refleksji na ten temat. Jeśli chcecie się nimi podzielić, weźcie udział w konkursie marki na Instagramie @kazar. Do wygrania podwójne karty podarunkowe (dla Was i osoby, którą darzycie tym wyjątkowym uczuciem) o łącznej wartości 6000 zł, 4000 zł i 2000 zł na zakupy w Kazar.

Zdjęcia z kampanii znajdziecie w naszej galerii. Po więcej zajrzyjcie na kazar.com - można tam zobaczyć filmy każdego z bohaterów i zachwycającą kolekcję, m.in. eleganckie buty w modne w tym sezonie printy (graffitti, animal, napisy), klasyczne torebki, zegarki i apaszki.