Królowe giełdy: Sezon 1 (08.02.2023)

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia dwóch kobiet, które torują sobie drogę na zdominowanej przez mężczyzn kuwejckiej giełdzie lat 80., zakłócając korupcyjne układy.

Ty: Sezon 4 (09.02.2023)

Joe zaczyna nowe życie w Londynie, próbując zostawić przeszłość za sobą. Na jego wyboistej drodze do odkupienia pojawia się jednak kolejna obsesja.

U ciebie czy u mnie? (10.02.2023)

"Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre" - tak brzmi oficjalny opis nowej komedii romantycznej od Netfliksa. 

Oprócz znanej dwójki aktorów angaż do filmu otrzymali też Jesse Williams, Steve Zahn, Tig Notaro, Zoe Chao, Rachel Bloom czy Shiri Appleby.

"U ciebie czy u mnie?" to film romantyczny oparty na scenariuszu autorstwa Aline Brosh McKenny („Diabeł ubiera się u Prady”, „Crazy Ex-Girlfriend”). Będzie to też jej debiut reżyserski. 

Zakochani raz po raz: Sezon 1 (14.02.2023)

Odkąd się poznali, Irene i Julio na przemian się w sobie zakochują, zrywają ze sobą i próbują ponownie. Czy jest im pisane szczęśliwe zakończenie?

Prawo Lidii Poët: Sezon 1 (15.02.2023)

Serial zainspirowany prawdziwą historią Lidii Poët, pierwszej prawniczki we Włoszech, która otrzymała zakaz wykonywania zawodu, ale postanowiła obalić decyzję sądu.

Pierwszy raz: Sezon 1 (15.02.2023)

Kolumbia, lata 70. XX w. Tajemnicza nastolatka podejmuje naukę w szkole uczęszczanej wyłącznie przez chłopców, gdzie łamie stereotypy, zasady… i kilka serc.

Dziewczyna i kosmonauta: Sezon 1 (17.02.2023)

Kolejny polski serial dla Netflix. W rolach głównych: Magdalena Cielecka oraz Jędrzej Hycnar.

"Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan , konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości."

Outer Banks: Sezon 3 (23.02.2023)

Płotki wyruszają na nową, niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu słynnego zaginionego miasta. Na Karaibach i w innych, odległych zakątkach, czeka ich walka z groźnym przeciwnikiem.

Formula 1: Jazda o życie: Sezon 5 (24.02.2023)

Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.