Infamia (6.09.2023)

Po latach życia w Wielkiej Brytanii, nastoletnia Romka Gita i jej rodzina wracają się do rodzimej Polski. Po powrocie, dziewczyna próbuje odnaleźć siebie i odkrywa swoje pasje, jednocześnie prowadząc życie regularnej siedemnastolatki. Jednak kiedy się zakocha, będzie musiała balansować między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi rodzinnymi zasadami.

Top Boy: Sezon 3 (7.09.2023)

Sully przejmuje inicjatywę, skłaniając Dushane’a do zgarnięcia swojej doli i usunięcia się w cień, ale nowe porządki przynoszą nowe wyzwania, zagrożenia i konsekwencje.

Freestyle (13.09.2023)

Wschodzący gwiazdor rapu o kryminalnej przeszłości potrzebuje pieniędzy, by wynająć studio nagrań. Robi więc ryzykowny narkotykowy interes, który może wiele go kosztować. W roli głównej: Maciej Musiałowski.

Ehrengard: Sztuka uwodzenia (14.09.2023)

W bajkowym królestwie Babenhausen młody, samozwańczy ekspert od miłości, Cazotte, zostaje wynajęty przez uwielbiającą intrygi Wielką Księżną, aby pomóc jej w zdobyciu dziedzica. Szukając odpowiedniej przyszłej księżniczki, Cazotte uczy też nieśmiałego i zamkniętego w sobie następcę tronu sztuki uwodzenia i kochania. Jednak sprytny plan szybko obraca się przeciwko księżnej, gdy dziedzic zostaje poczęty z nieprawego łoża, a rodzina królewska musi szukać schronienia w zamku Rosenbad. Kiedy rywalizujące ze sobą obozy rodziny królewskiej powoli go rozpracowują, sam Cazotte zakochuje się w damie dworu Ehrengard i stopniowo przekonuje się, że tak naprawdę nic nie wie o miłości.

Serce w chmurach (15.09.2023)

Dwoje nieznajomych zaprzyjaźnia się podczas lotu do Londynu, po czym los ich rozdziela. Spotkanie wydaje się niemożliwe — ale miłość nie zna takiego słowa.

Hrabia (15.09.2023)

Augusto Pinochet jest gotowym na śmierć wampirem, ale krążące wokół niego sępy nie pozwolą mu odejść bez ostatniego dziabnięcia. Mroczna satyra Pablo Larraína.

Sex Education: Sezon 4 (21.09.2023)

Maeve wyjechała do Ameryki, a Moordale siedzi w zamknięciu, więc Otis musi znaleźć sobie miejsce w bardzo nietypowym liceum Cavendish. Nie jest tam jednak jedynym seksterapeutą.

Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara (27.09.2023)

Adaptacja opowiadania „Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara” Roalda Dahla w reżyserii Wesa Andersona.