Dziki ogród 

Jeszcze dwa sezony temu podobny model (a dokładniej J'adior) modowe it girls stylizowały bez opamiętania. Bo w końcu, jak mawiał sam mistrz Dior, "czółenka pasują do wszystkiego". My wybrałyśmy model Sweet-D na niskim obcasie slingback, który pokryty został pięknym wzorem, przypominającym rysunek. Do czego je nosić? Zgodnie z myślą projektanta - do wszystkiego. 

Gra kolorów

Trochę kojarzy się ze stylem art deco, trochę z pięknymi witrażami barokowych świątyń. Wysadzany koralikami i kryształem Swarovskiego pierścionek Gucci znajdziecie na stronie Pyskatyzamsz.com w cenie 990 złotych.

Patchwork!

Sac de Jour to jeden z najbardziej kultowych modeli torebek domu mody Saint Laurent. Hedi Slimane zaprojektował go w wielu opcjach kolorystycznych i aż w 4 rozmiarach. Gdy Sac de Jour po raz pierwszy ujrzała światło dzienne mówiono, że to nowoczesna interpretacja Birkin. Nam ten minimalistyczny model szczególnie podoba się w towarzystwie kolorowych naszywek i w rozmiarze "baby". 

Polne kwiaty

Te z metką Gucci namalowane zostały na jedwabiu. Tego typu motywy jesienią uwielbiamy szczególnie, bo pozwalają nam zatrzymać przy sobie odrobinę lata. 

Do wypatrywania gwiazd 

Przewrotnie, bo model Stellaire jest przeciwsłoneczny. Ponadczasowy kształt awiatorów w zestawieniu z jasnymi, fioletowymi szkłami i złotą oprawą wygląda jednocześnie bardzo szykownie i nowocześnie. Na stronie Pyskatyzamsz.com znajdziecie go w cenie 869 złotych. 

Z szafy Carrie 

Półka z torebkami Carrie Bradshaw przypominała małą galerię dzieł sztuki - w końcu na ekranie "Seksu w Wielkim Mieście" niejednokrotnie oglądaliśmy projekty z metką Timmy Woods. Gdyby odtworzyć ją teraz, większość torebek z pewnością pochodziłaby z portfolio marki Cult Gaia. Wątpliwości? Spójrzcie tylko na wykonany z akrylu model Devora Hive

Antytrend 

Historia mokasynów Gucci ze zdobieniem w stylu końskiej uprzęży sięga 1953 roku. Kiedyś szczególnie uwielbiał je John F. Kennedy, teraz - większość modowych it girls. My zamiast klasycznej czerni, jesienią 2020 wybieramy intensywny koral.