Uwielbiamy wygodne ubrania i naprawdę doceniamy fakt, że do biura możemy przyjść w luźnym dresie. Daddy shoes już na stałe wkroczyły do naszych szaf, podobnie jak kolarki i luźne, oversize’owe t-shirty. Nie ukrywamy jednak, że skompletowanie idealnego sportowego outfitu zawsze było problemem, który trzeba było rozwiązywać, szukając rzeczy w kilku miejscach jednocześnie. Było, ponieważ niedawno poznałyśmy sklep SportStyleStory i jeśli jeszcze go nie znacie, to z przyjemnością Wam ich przedstawimy!

SportStyleStory to nowy, sportowy multibrand, który w swoim portfolio ma już ponad 60 brandów! Dzięki temu na ich stronie znajdziecie szeroką ofertę dresów, strojów fitness, butów sportowych, sneakersów i wielu innych elementów ubioru. Poza typowo sportowymi markami takimi jak Under Armour, Puma czy Everlast, na SportStyleStory dostępne są streetwearowe marki: Champion, Prosto, Local Heroes, Vans, Converse i… sami się przekonajcie!

Paryski city break

Jeśli wydaje Wam się, że Paryż to tylko francuskie it-girls, które na popołudniową kawę biegną z torebką-bagietką na ramieniu to nic bardziej mylnego. Pod Musée D’Orsay możecie spotkać również wielbicieli streetwearu, którzy w swoich szafach mają po kilka par modnych, a przede wszystkim wygodnych, sneakersów, a dres potrafią stylizować na dziesiątki sposobów. 

Właśnie taka jest trójka bohaterów kampanii Living the moment, którzy wyskoczyli na weekend do Paryża. Żyją chwilą i stawiają na wygodę. Wiedzą, że strój może dodać pewności siebie i poprawić samopoczucie, dlatego nie boją się odważnych połączeń i miksują kolory. Widać to na zdjęciach z kampanii, które doskonale oddają vibe miejskich wakacji, których tak bardzo nie możemy się doczekać. Luźna bomberka, czapka z daszkiem i wygodne Vansy. Tego nam trzeba!

SportStyleStory w swojej letniej kampanii ma dla nas więcej niespodzianek. W jej kolejnym etapie zaprosił do współpracy influencerów, którym rzucił specjalne wyzwanie – pokazać jak cieszyć się małymi rzeczami i łapać chwile. Nie możemy Wam jeszcze zdradzić, o co dokładnie chodzi oraz kto wziął w nim udział, ale możemy powiedzieć jedno – będzie superpozytywnie!

Selekcja influencerów nie była jednak przypadkowa - to kolekcjonerzy nowych doświadczeń i pozytywnych wspomnień. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to koniecznie obserwujcie social media SportStyleStory, a dzięki temu może nawet Wam multibrand rzuci specjalnie wyzwanie. Pamiętajcie tylko, żeby naładować się pozytywną energią i… just living the moment!

Sesję zdjęciową wykonała Dorota Szulc.