Przeciwstawne znaki zodiaku - kto stworzy udaną parę?

Kiedy wyobrażasz sobie swój ideał, z pewnością myślisz o cechach charakteru, które ty i ta osoba macie ze sobą wspólnego. Raczej nie przychodzi ci na myśl, że różnice mogą zaprowadzić między wami większą zgodność. W rzeczywistości przeciwieństwa zachęcają obojga kochanków do rozwoju w wyjątkowy i zaskakujący sposób. Ten miłosny kontrast wniesie do twojego życia najwięcej równowagi. 

Miłość zodiakalnych przeciwieństw na długo pozostaje świeża i ekscytująca. 

Oto 6 przeciwstawnych znaków zodiaku, które mogą być zaskakująco zgodnym połączeniem:

BYK I SKORPION

Przeciwne kombinacje znaków zodiaku przynoszą karmiczne lekcje, które pozytywnie wpływają na nasz wzrost. Byk i Skorpion przyciągają się jak magnes, chociaż pozornie się od siebie różnią. Oboje troszczą się o swoich partnerów, mają nieposkromiony apetyt na seks i zależy im na stworzeniu stabilnej relacji. W ich związku nie brakuje ekscytacji. Skorpion jest siłą przekonującą Byka do dokonywania zmian. Woda nadaje głębi romansowi z żywiołem ziemi. Użyźnia glebę, tworząc podatny grunt na przyszłość. Z kolei serdeczna natura Byka wydobywa ze Skorpiona słodycz, którą ten ukrywa przed całym światem. Oboje cenią sobie lojalność ponad wszystko. Ta cecha umacnia w nich silne poczucie bezpieczeństwa. Całkiem możliwe, że z nikim innym nie doświadczą tak prawdziwej, oddanej miłości. 

Związek z tym samym znakiem zodiaku - warto czy nie? >>

BARAN I WAGA

Baran i Waga to zdumiewający przykład na to, że przeciwstawne znaki się przyciągają. Wagą rządzi harmonijna Wenus, a Baranem wojowniczy Mars. Energie tych kochanków się uzupełniają i ostatecznie tworzą równowagę w związku. To bratnie dusze, które są swoim lustrem. Podczas gry Rogacz skupia się na swoim celu, jego muza całkowicie go wspiera oraz uczy, jak myśleć o innych, zamiast kierować się wybujałym ego. Z kolei Baran pokazuje Wadze, że warto być asertywnym. Wypycha ją ze strefy komfortu. Podbudowuje jej pewność siebie i motywuje do odważnych działań. Ubóstwia wrażliwą, kobiecą naturę swojej wybranki. Ten silny pociąg mentalny i fizyczny tworzy harmonię, jakiej Waga oczekuje od swojej relacji. Ci dwoje najczęściej zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

RAK I KOZIOROŻEC

Według astrologii spotykanie się z kimś, kogo znak Słońca jest przeciwny do twojego, może być korzystne, ponieważ ta osoba cię komplementuje i uzupełnia. Rak z Koziorożcem podzielają potrzebę stabilności w swoich związkach. Nie są zainteresowane graniem w gry ani marnowaniem czasu na leniwych, nierzetelnych partnerów. Priorytetem Raka jest chronienie jego głębokiego, emocjonalnego i delikatnego serca. Koziorożec przywiązuje dużą wagę do tego, w co włada swój czas i energię, a więc lekceważy osoby unikające zobowiązań. Oboje pragną stabilnego związku. Bardzo poważnie traktują swoją relację. Razem tworzą mocną drużynę. Odnajdują w sobie partnera, który jest godny rodzaju miłości, jaką pragną dawać i otrzymywać.

PANNA I RYBY

To oczywiste, że znak zodiaku przeciwny do twojego ujawni przed tobą nową perspektywę. Kiedy Panna spotka się z Rybami, połączy je głęboka duchowa jedność i więź. Chociaż mamy tutaj do czynienia ze starciem marzyciela z realistą, w szybkim czasie ich relacja osiąga inspirującą równowagę. Oba te znaki chętnie robią wszystko dla ludzi, na których im zależy. Panna, posłanka żywiołu ziemi, pomaga Rybom znaleźć grunt pod nogami. Ryby z kolei motywują Pannę do wychodzenia poza logiczny plan i wiary w to, czego nie można zobaczyć. Oboje zaszczepiają w sobie poczucie celu oraz wzajemnie się uzdrawiają. 

LEW I WODNIK

Kompatybilność Lwa i Wodnika potwierdza regułę o przeciwieństwach. Oboje wzmacniają w sobie poczucie celu. Odkrywają, że wspólnie chcą zrobić coś dla dobra ludzkości. Szczytne cele napędzają ich ambicje, dzięki czemu tworzą inspirującą parę. Znajdują również porozumienie w łóżku pomimo ogromnych różnic. Lew jest przyzwyczajony do ludzi, którzy szybko i łatwo ulegają jego wdziękom. Wodnik będzie dla niego wyzwaniem, ponieważ nie od razu zechce wejść w związek. Poznawanie siebie zajmie im chwilę, ale kiedy już przełamią  lody, odkryją, że są siebie stworzeni. 

BLIŹNIĘTA I STRZELEC

Bliźnięta i Strzelec to najbardziej udane zodiakalne przeciwieństwo. Oboje mają obsesję na swoim punkcie. Poszukują przygód, prawdy i nigdy nie brakuje im tematów do rozmów. Nieustannie dzielą się przemyśleniami oraz wzajemnie popychają się do nauki nowych rzeczy. Od pierwszego wejrzenia zakochują się w swoich niebanalnych umysłach. Ponadto jest między nimi potencjał, aby stali się przyjaciółmi na całe życie, niezależnie od tego, czy będą razem, czy nie. Nikt tak nie pojmuje potrzeby wolności Strzelca, jak jego bliźniaczy kochanek. Istnieje między nimi wrodzone zrozumienie, że życie nie może być ani nudne, ani ograniczające. Łączy ich również podobna otwartość w kwestii eksperymentów seksualnych. Tu płomień namiętności nigdy nie gaśnie.