Już mnie nie oszukasz (1.1.2024)

Gdy była żołnierka Maya zauważa swojego zamordowanego męża na kamerze elektronicznej niani, odkrywa morderczy spisek powiązany ze swoją przeszłością.

Serial na podstawie powieści króla kryminałów, Harlana Cobena. W rolach głównych występują Michelle Keegan, Adeel Akhtar, Joanna Lumley i Richard Armitage.

Śnieżne Bractwo (4.1.2024) 

W 1972 roku urugwajski samolot rozbił się w samym sercu Andów. Ocalali mogli liczyć tylko na siebie i swoich towarzyszy. Film w reżyserii J.A. Bayony, który jest hiszpańskim kandydatem do tegorocznych Oscarów.

Bracia Sun (4.1.2024)

Kiedy szef potężnej tajwańskiej triady zostaje zastrzelony przez tajemniczego zabójcę, jego najstarszy syn, legendarny morderca Charles „Chairleg” Sun (Justin Chien) udaje się do Los Angeles, aby chronić swoją matkę, Eileen (Michelle Yeoh) i naiwnego młodszego brata, Bruce’a (Sam Song Li), który do tej pory żył pod kloszem, nie znając prawdy o swojej rodzinie. Gdy najgroźniejsze społeczności Tajpej i nowa wschodząca frakcja zaczynają walczyć o dominację, Charles i Bruce muszą dowiedzieć się, co naprawdę oznaczają braterstwo i rodzina, zanim ktoś ich zabije.

W żałobie w drogę (5.1.2024) 

Artysta opłakujący śmierć swojego męża-pisarza razem z dwójką przyjaciół jedzie do Paryża, gdzie razem mierzą się z bolesnymi sekretami i trudnymi prawdami.

Break Point: Sezon 2 (10.1.2024)

Najlepsi tenisiści świat wracają na korty i w kolejnym trudnym sezonie dają z siebie wszystko, aby wygrywać turnieje wielkoszlemowe.

Griselda (25.1.2024)

Miniserial inspirowany historią Griseldy Blanco – inteligentnej i ambitnej kolumbijskiej bizneswoman, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w dziejach.

Nowość od twórców kultowego "Narcosa".